پک بهداشتی مقابله با کرونا

پک بهداشتی کرونا وسیله ای برای محافظت سازمانتان از کرونا است. زمستان سال ۹۸ بود که شیوع ویروس کرونا جهان را در شوک فرو برد. در بررسی های اولیه مشخص شد عواملی که باعث شیوع گستردهاین ویروس در جهان شد، یکی دوره نهان بیماری و یکی هم سرعت در انتقال آن است. بلافاصله بعد از شیوع این ویروس دانشمندان سعی کردند که روش درمان آن را پیدا کنند و واکسن آن را کشف کنند. دانشمندان هرچقدر که جلوتر رفتند بیشتر از گذشته متوجه پیچیده بودن رفتار این ویروس شدند. دهن و بینی راه‌های انتقال این ویروس مرموز از فردی به فرد دیگر هستند و همچنین مالیدن دستان آلوده به کرونا به دهان و بینی نیز خطرناک است.

راه‌حل مقابله با کرونا

دانشمندان راه‌حل فعلی مقابله با این ویروس را استفاده از ماسک و شستن و ضدعفونی کردن دست‌ها اعلام کردند. برای همین بسته بهداشتی معمولا باید دارای ماسک نیز باشد. الکل بهترین ماده برای از بین بردن ویروس از روی سطوح و دست آلوده اعلام شد. راه‌حل دیگری که برای جلوگیری از آلوده شدن دست‌ها اعلام شد، استفاده از دستکش های یک بار مصرف بود. به علاوه، توصیه شد که مردم فاصله‌ گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش و الکل را در مکان های شلوغ و دارای سقف بیشتر رعایت کنند. همین موضوع باعث شد که بسیاری از فعالیت های اقتصادی و اجتماعی به صورت موقت به حالت تعطیل در بیایند. ولی با گذشت زمان و بررسی تبعات اقتصادی و اجتماعی این تعطیلی ها، تصمیم بر این شد که فعالیت ها با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه پیدا کند.

همین موضوع باعث شد که مدیران ارشد شرکت ها و کسب و کار ها سعی کنند برای مشتریان و پرسنل خوب مجموعه ای از اقلام بهداشتی را در قالب پک بهداشتی تهیه کنند. فروشگاه اینترنتی مهمانو تهیه کننده حرفه ای این نوع پک ها است. در ادامه به اقلام بهداشتی و نحوه سفارش پک بهداشتی مهمانو می‌پردازیم.

پک بداشتی تک نفره
پک بداشتی تک نفره

ماسک های بسته بهداشتی مهمانو

شاید مهم ترین محصول بهداشتی برای مقابله با کرونا ماسک باشد. پژوهشگران متوجه شدند استفاده از ماسک سه لایه در صورت استفاده همه افراد جامعه از آن می‌تواند تا حدود بسیار زیادی از شیوع اپیدمی جلوگیری کند. همچنین استفاده از ماسک توسط فرد ناقل ویروس باعث جلوگیری از ترشح ذرات معلق خارج شده از دهان و بینی فرد می‌شود. برای همین موضوع است که استفاده از ماسک را در بسیاری از کشورهای دنیا اجباری اعلام کرده اند. در ایران هم اکثر مردم از ماسک در بیرون از منزل استفاده می‌کنند و استفاده از این محصول بهداشتی دارد به یک ضرورت و فرهنگ جهانی تبدیل می‌شود. بسیاری از سازمان ها معتبر در ایران هر چند مدت یک بار تعدادی ماسک سه لایه به پرسنل خود می‌دهند. این کار علاوه بر بالا بردن پرستیژ شرکت باعث سلامتی کارکنان یک سازمان می‌شود. ماسک عضو جدایی‌ناپذیر بسته بهداشتی های سازمان ها شده است.

مهمانو هم به همین دلیل برای پک بهداشتی خود دو نوع ماسک سه لایه بر اساس سلیقه مشتری می‌تواند قرار دهد. یکی ماسک سه لایه دوختی و دیگری ماسک سه لایه پرسی است. هر دو این ماسک ها به گوش مورد تایید وزارت بهداشت هستند و گیره بینی دارند. ماسک دوختی به شکل دوخته شده است و ماسک پرسی بدون دخالت دست با پرست ساخته شده است. این ماسک ها در مهمانو به صورت بسته های سه عددی هستند و بسیار مناسب برای سازمان های باکلاس و رعایت کننده پروتکل های بهداشتی هستند. هر کداماز این دو مدل ماسک می‌تواند در بسته بهداشتی مهمانو که توسط شما خریداری شده، باشد.

پک بهداشتی یک نفره
پک بهداشتی یک نفره

اسپرس الکل در پک بهداشتی مهمانو

تمام سطوح در معرض آلودگی ویروس کرونا هستند و می‌توانند به مکان گسترش بیماری تبدیل شوند. مخصوصا سطوح در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد، خیلی خطرناک هستند و ممکن است آلوده به ویروس کرونا باشند. به همین دلیل و با توجه به توصیه دانشمندان، باید برای پاک کردن سطوح از الکل استفاده کرد. برای همین موضوع شرکت های دارویی اقدام به تولید اسپری های الکل کردند که بتوان به راحتی و در زمان کم ذرات الکل را بر روی سطوح مشکوک به آلودگی بپاشد. پسندیده است که بسته بهداشتی دارای اسپری الکل نیز باشد. به همین دلیل مهمانو، برترین شرکت طراح پک بهداشتی گزینه انتخاب اسپری الکل هم در مقابل شما قرار داده است.

ژل ضدعفونی کننده در پک بهداشتی

تمام دانشمندان و پزشکان متفق القول هستند که باید برای مقابله با ویروس کرونا دست ها را به خوبی با آب و صابون شست. این دستور بر روی کاغذ راحت است ولی در عمل متوجه می‌شوید که همه جا به آب تمیز دسترسی وجود ندارد. از این رو شرکت های دارویی و بهداشتی ژل های ضدعفونی‌کننده را وارد بازار کردند. با این ژل‌ها می‌توان بدون نیاز به آب دست ها را از وجود ویروس کرونا پاک نمود.  بنابراین مهمانو هم در بسته بهداشتی و پک بهداشتی خود، ژل ضدعفونی‌کننده را نیز گنجانده است. برخورد دست‌ها به لب و دهان و چشم می‌تواند باعث ابتلا به ویروس کرونا شود. این ژل ها در ابعادی تولید می‌شود که در جیب و کیف به راحتی جا شوند و آن‌ها را بتوان حمل کرد.

دستکش وینیل ضد کرونا بسته بهداشتی

همانطور که اشاره کردیم، پژوهشگران اعتقاد دارند که یکی از راه های مبتلا شدن به ویروس کووید۱۹، مالیدن دست آلوده به دهان و بینی و چشم است. خیلی از ما از قبل کرونا عادت داشتیم که زمان فکر کردن دست خود را به دهان و بینی خود بکشیم. همچنین خیلی از افراد جامعه عادت دارند که چشم خود را به شکل ناخوداگاه بمالیم. برای همین موضوع یکی از راه‌حل هایی که پیشنهاد می‌دهند استفاده از دستکش است. زیرا هنگامی که دستکش به دست باشد هنگام اقدام برای مالیدن دهان و بینی و چشم متوجه لخت نبودن دست خود می‌شوید و یادتان می‌آید که نباید بمالید. جدا از این موضوع، وجود دستکش باعث آلوده نشدن دست می‌شود و این موضوع احتمال ابتلا را کاهش خواهد داد.

از این رو مهمانو در پک بهداشتی و بسته بهداشتی خود دستکش وینیل به شکل جفتی قرار داده است. تاکنون سازمان‌های زیادی از مهمانو درخواست دستکش داده اند.

پد الکلی در بسته بهداشتی

همانطور که می‌دانید الکلی که درصد خلوص بالای ۷۰ درصد داشته باشد می‌تواند ویروس کرونا یک سطح را از بین ببرد. برای همین موضوع شرکت‌های بهداشتی سعی دارند که الکل در محصولات متنوع خود بگنجانند. از آن جا که حمل کردن الکل سخت و خطرناک است، برای استفاده های گوناگون محصولات جایگزینی وجود دارد. یکی از این محصولات جایگزین، ژل ضدعفونی‌کننده دست است که به آن اشاره کردیم. پد الکلی گزینه دیگری برای حمل راحت الکل برای استفاده های بهداشتی است. پد الکلی الیاف سلولوزی شبیه دستمال کاغذی دارد که آغشته به الکل درصد بالا است. هر بسته پد الکلی یک بار مصرف است و می‌توان با آن سطوح مختلف از جمله تلفن همراه را ضد عفونی کرد. پک بهداشتی مهمانو می‌تواند پذیرای پدالکلی باشد. خرید تعداد بالای پد الکلی در بسته بهداشتی دارای تخفیف ویژه است.

پک بهداشتی پیشنهادی مهمانو

 مهمانو با توجه به تجربه بالای خود در ارائه پک  بهداشتی به سازمان‌های زیاد، پک بهداشتی هایی را طراحی کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود این بسته بهداشتی های جذاب را تهیه کنید. انواع بسته بهداشتی تک نفره و سازمانی و خانواده پیشنهادی در مهمانو موجود است. شما هم می‌توانید با توجه به نیاز خود از اقلام بهداشتی در مهمانو پک بهداشتی بسازید و هم می‌توانید از بسته بهداشتی های پیشنهادی فروشگاه اینترنتی مهمانو بهره ببرید.

پک بهداشتی سازمانی مهمانو
پک بهداشتی سازمانی مهمانو

نحوه تهیه بسته بهداشتی مهمانو

تجربه ما از مشتریانمان نشان داده که سازمان‌هایی که سلامت مشتریان و پرسنلشان برایشان اهمیت دارد از پک بهداشتی مهمانو استفاده می‌کنند. همچنین سازمان هایی که پرستیژ بالایی دارند و دوست دارند برندشان به عنوان یک برند خوب در ذهن همه جا باز کند نیز، از اقلام بهداشتی مهمانو استفاده می‌کنند. از این رو مهمانو همواره آماده ارائه خدمت به این سازمان ها است. اگر نیاز به پک بهداشتی دارید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید. حتی در صورتی که اقلام بهداشتی مورد نطرتان در منو مهمانو نیست، مهمانو آماده هرگونه همکاری برای سلامت شما عزیزان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88