قوانین و مقررات

مهمانو

مشتریان عزیز جهت سهولت در امر خرید، لطفا قبل از اقدام به سفارش مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید:
1- برای ثبت سفارش حداقل ۲۴ ساعت قبل از مراسم اقدام کنید. در صورتی که تا مراسم کمتر از ۲۴ ساعت زمان دارید، حتما این موضوع را به اطلاع کارشناس أمور مشتریان ما برسانید.
2- در حاضر فقط امکان سفارش دهی به مشتریان شهر تهران و حومه وجود دارد. مشتریان شهرستانی می توانند پک های پذیرایی مهمانو را به صورت خالی خریداری کنند. مدت زمان ارسال پک های خالی به شهرستانها دو روز می باشد. سفارش های مشتریان از طریق شرکت تیپاکس ارسال می شود. مبلغ 6000 تومان بابت ارسال تا تیپاکس از مشتریان دریافت می شود. هزینه ارسال تیپاکس تا شهر مقصد با توجه به تعداد پک و فاصله شهر مقصد تا تهران محاسبه می شود و از مشتری در زمان تحویل دریافت می گردد.
3- تمام میوه ها به صورت روزانه و شسته شده و درجه یک می باشد. همچنین کاپ کیک و شیرینی ها از مواد با کیفیت و درجه یک و به صورت روزانه آماده می شود.
4- از آنجایی که میوه و شیرینی به صورت روزانه خریداری می شود، امکان لغو و یا تغییر در محتوای سفارش تنها یک روز قبل از روز مراسم امکان پذیر است. لطفا در زمان ثبت سفارش دقت کافی را داشته باشید.
5- در حال حاضر امکان خرید به دو صورت وجود دارد. حالت اول خرید در بسته های تک نفره جهت همایش ها و مراسم ترحیم و ... و حالت دوم خرید به صورت تعدادی و در سینی و سبد برای مراسم عروسی و مهمانی ها و ...
6- در زمان خرید میوه به وزن میوه ها دقت کنید. از آنجایی که وزن تمامی میوه ها دقیقا یکسان نیست، میانگین وزن میوه های فروخته شده، مطابق وزن موجود در سایت می باشد.
7- چنانچه خرید شما بیشتر از یک مرتبه در هفته و یا بیش از ۱۰۰۰ بسته پذیرایی در یک وعده می باشد، جهت دریافت کد تخفیف با شماره ۸۸۳۹۱۵۲۶ تماس بگیرید.