قوانین و مقررات

مهمانو

ضمن تشکر از انتخاب شرکت مهمانو خواهشمند است قبل از استفاده از سایت حتما قوانین و مقررات را به دقت مطالعه کنید.

شرایط استفاده و عضویت

سایت مهمانو متعلق به شرکت پیشگامان کسب و کار ستاره قرن به شناسه ملی 14008683140 به نشانی خیابان شیخ بهائی جنوبی، بالاتر از خیابان آئینه وند، برج 34 طبقه میلینیوم (هزاره سوم)، واحد 24 و تلفن 88612613 می باشد.
استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول کامل شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات مهمانو است. مهمانو ممکن است در هر زمانی نسبت به به‌روزرسانی این قوانین اقدام کند.
دارا بودن حداقل سن قانونی لازم است. فلذا مشتری می‌بایست هجده ‌سال تمام یا بیشتر سن داشته باشد.
برای ثبت سفارش لازم است مشتری یک شماره همراه معتبر و در دسترس متعلق به خود و یک شماره ثابت ارائه کند. در غیر این صورت، تعهدی از طرف شرکت برای ارسال به موقع و مواردی که نیاز به هماهنگی قبلی دارد وجود نخواهد داشت.
در حال حاضر شرکت مهمانو هیچگونه نمایندگی در تهران و سایر شهرستانها ندارد.

خرید

خرید از مهمانو از طریق سایت اینترنتی مهمانو به نشانی www.mehmano.com امکان پذیر می باشد. برای ثبت سفارش نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.
خرید از سایت مهمانو به شکل های زیر امکان پذیر است:
1- خرید بسته های پذیرایی آماده که به عنوان بسته های پیشنهادی در مهمانو موجود است.
2- خرید بسته های پذیرایی انتخابی توسط مشتری. در این حالت مشتری می تواند از بین اقلام موجود در سایت، بسته دلخواه خود را بچیند.
3- خرید اقلام پذیرایی و بسته های مقوایی خالی به تعداد دلخواه مشتری. در این حالت مشتری می تواند هر کدامیک از اقلام داخل سایت را به تعداد مورد نظر و بدون انتخاب بسته مقوایی خریداری کند.
برای سفارش های بالاتر از 500 بسته، جهت دریافت کد تخفیف با شماره تلفن 88612613 تماس گرفته شود.
در حال حاضر امکان ارسال پک پذیرایی با اقلام پذیرایی فقط برای استان تهران و البرز امکان پذیر است.
هموطنان عزیز سایر استان ها می توانند پک های خالی را از طریق سایت خریداری کنند.
حداقل تعداد قابل سفارش هر محصول 15 عدد می باشد.
زمان ثبت سفارش تا دریافت سفارش بستگی به تعداد و نوع محصولات و بسته ها دارد. حداقل زمان آماده سازی محصولات 24 ساعت قبل از دریافت می باشد. باتوجه به تعداد اقلام خریداری شده این زمان ممکن است افزایش یابد. در زمان ثبت سفارش حداقل زمان آماده سازی هر محصول در سایت مشخص شده است.
مشتریان لازم است در زمان ثبت سفارش بازه زمانی یک ساعته را برای دریافت سفارش مشخص نمایند.
امکان لغو و یا تغییر در محتوای سفارش حداقل 48 ساعت قبل از ارسال امکان پذیر است.
مشتری لازم است در زمان ثبت تعداد بسته ها دقت نمایند چون در صورت ارسال سفارش امکان بازگرداندن بسته ها وجود ندارد.
برای سفارش های بیشتر از 500 بسته لازم است حداقل دو روز قبل ثبت سفارش انجام شود.
برای سفارش صبحانه گرم (عدسی، لوبیا، املت) لازم است به صورت تلفنی هماهنگی لازم انجام شود.
برای خریدهای اینترنتی بعد از ثبت سفارش با مشتریان تماس گرفته میشود. در صورتی که تا 4 ساعت اداری بعد از ثبت سفارش با مشتری تماس گرفته نشد لازم است مشتری با شماره 88612613 تماس بگیرد.
از آنجایی که آماده کردن بسته ها زمان بر می باشد، چنانچه مشتریان در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهائی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهائی کردن آن را نخواهند داشت.
از آنجایی که قیمت اقلام در سایت به روز بوده و در حال تغییر می باشد، اعتبار پیش فاکتور 48 ساعت می باشد.
شرکت مهمانو حداکثر تلاش خود را برای آماده کردن اقلام و بسته های خریداری شده مطابق با محصولات موجود در سایت به کار میگیرد. با این حال ممکن است بسته های آماده شده اختلاف جزئی با اطلاعات داده شده (توضیحات، وزن و عکس) در سایت داشته باشند.
باتوجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم توضیحات درج شده در سایت می باشد.
مشتریان لازم است در زمان انتخاب بسته های مقوایی دقت کنند اندازه بسته انتخاب شده متناسب با تعداد و حجم اقلام انتخابی باشد. اندازه بسته های مقوایی در سایت مهمانو مشخص شده است. جهت اطمینان از صحت نوع بسته مقوایی خریداری شده، می توان با شماره 88612613 تماس گرفته شود. در صورت انتخاب بسته مقوایی نامناسب با اقلام خریداری شده، همکاران ما با مشتری تماس میگیرند و فاکتور تغییر می کند.

پرداخت

لازم است کل مبلغ فاکتور قبل از ارسال پرداخت شود. پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت مهمانو و یا شماره کارت ۵۰۴۷۰۶۱۰۶۲۹۶۸۹۶۷ ، شماره حساب 100839178133 ، شماره شبا IR560610000000100839178133 به نام محمد واعظی نژاد بانک شهر امکان پذیر می باشد.
در صورت واریز وجه به صورت کارت به کارت فیش واریزی را به شماره واتس آپ 09198285710 ارسال کنید.

ارسال

ارسال در تهران از طریق شرکت های حمل و نقل اینترنتی و شهرستانها از طریق شرکت تیپاکس صورت میگیرد.
ارسال در تهران و البرز
به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوادت غیرمترقبه بازه زمانی زمانی تحویل کالا به مشتریان یک ساعت خواهد بود و مشتریان لازم است در بازه زمانی یک ساعته مشخص شده در زمان ثبت سفارش در محل دریافت حضور داشته باشند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت و هزینه آن بر عهده مشتری می باشد.
اگر در زمان ارسال شماره موبایل و ثابت ارائه شده در زمان ثبت سفارش پاسخ گو نبودند و یا ادرس ارسالی دقیق نبود، مهمانو مسئولیتی در ارسال به موقع نخواهد داشت.
هزینه ارسال بر اساس حجم سفارش داده شده و محل دریافت (شهر تهران، حومه، کرج و ...) به صورت مکانیزه محاسبه و به مشتری اطلاع داده می شود.
لازم است مشتریان در زمان دریافت، تعداد بسته های دریافتی را با تعداد بسته های فاکتور مطابقت دهند. در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند. در غیر این صورت پس از دریافت سفارش، شرکت مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد.
تحویل کلیه سفارش ها درب ورودی ساختمان و یا دانشگاه ها و مراکز دولتی خواهد بود. مشتریان لازم است جهت دریافت سفارش به درب ورودی مراجعه نمایند.
ارسال به شهرستانها
سفارش های مربوط به شهرستانها حداکثر سه روز اداری پس از ثبت سفارش به دست مشتریان می رسد. مشتریان می توانند از طریق سایت تیپاکس نسبت به رهگیری سفارش خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است مبلغ 10000 تومان هزینه پیک از شرکت مهمانو تا شرکت تیپاکس در فاکتور محاسبه می شود. هزینه ارسال از شرکت تیپاکس تا محل دریافت مشتری بر اساس فاصله و وزن بار محاسبه و در زمان تحویل از مشتری دریافت می گردد.

گارانتی

مهمانو کیفیت اقلام و بسته های پذیرایی ارسالی به مشتریان را تضمین می کند. چنانچه بین سفارش دریافتی و سفارش ثبت شده مغایرتی وجود داشت لازم است مشتریان با شماره تلفن 88612613 تماس بگیرند. در صورت اثبات مغایرت، شرکت مهمانو خسارت بوجود آمده را جبران می کند.

مهمانو، پذیرایی میان وعده و صبحانه رویدادها

مهمانو اولین وبسایت خرید پک پذیرائی و میوه و شیرینی مراسم ها در ایران است. شما می توانید از طریق این وبسایت نوع پک پذیرایی و اقلام داخل آن را از دسته های میوه، نوشیدنی، کیک، شیرینی، تنقلات و فینگرفود انتخاب کنید و در زمان و محل رویداد تحویل بگیرید. شما می توانید پک پذیرائی همایش ها و کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی، تورهای مسافرتی، جلسات دفاع از پایان نامه، مراسم ترحیم، جشن ها و عروسی، تولد و مهمانی و سایر جلسات و برنامه های سازمان ها و شرکت ها و بسته صبحانه را از وبسایت مهمانو دریافت کنید. برای خرید پک پذیرایی می توانید از دو بخش بسته پذیرایی آماده و بسته پذیرایی دلخواه سفارش خود را ثبت کنید.

نشانی:

تهران، خیابان شیخ بهائی جنوبی، بین خیابان آئینه وند و علیخانی، برج میلینیوم، واحد 24، شرکت مهمانو

88612613- 88610649
۰۹۱۹۸۲۸۵768


info@mehmano.com