پک های پذیرایی متنوع و هیجان انگیز مهمانو

پذیرایی در مراسم های متفاوت بخش بسیار مهمی را تشکیل می دهد. همیشه برای پذیرایی هر مراسمی برنامه ریزی می کنیم و زمان طولانی را اختصاص می دهیم که بتوانیم پذیرایی در خور مهمانان ارائه دهیم. ولی نکته ای که می توان به آن اشاره کرد این است که بیش تر اوقات پذیرایی مراسم ها تکراری است و تنوع چندانی را نمی توانیم ایجاد کنیم. مهمانو به عنوان استارت آپی فعال در حوزه پذیرایی تمام تلاش خود را به کار بسته تا یکنواختی در پذیرایی مراسم ها را از بین ببرد و توانسته در ایجاد سبک جدیدی از پذیرایی موفق واقع شود.

تنوع در شکل ظاهری بسته های پذیرایی

مهمانو بسته های پذیرایی بسیار شیکی در ۳ سایز بزرگ، متوسط وکوچک طراحی نموده است. این بسته های پذیرایی بسیار متنوع و در چندین رنگ و طرح با توجه به سلیقه متفاوت مشتریان متناسب با مراسم های متفاوت مانند همایش ها، جشن ها و مراسم ترحیم و … طراحی شده و به طور مدام به روز می شوند. ظاهر زیبا و سبک پک های پذیرایی و متناسب آن موضوع مراسم جلوه اثرگذاری را به مراسم ها می دهد و سبب جلب رضایت مشتریان مهمانو شده است.

اقلام هیجان انگیز

احترام به مشتریان از ارکان اصلی تیم مهمانو خصوصاً همکاران ما در بخش تامین اقلام می باشد.  از این رو جهت ثابت نگه داشتن کیفیت محصولات، اقلام موجود در سایت www.mehmano.com   با توجه به اقلام مرغوب بازار به طور مداوم به روز رسانی می شوند. میوه های فصل، تازه ترین و جدیدترین انواع شیرینی ها و کاپ کیک ها و بهترین برند های نوشیدنی و …. از جمله اقلامی است بسته های پذیرایی مهمانو را هیجان انگیزتر می کنند.

تلفن تماس : ۸۸۶۱۲۶۱۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *