پذیرایی تخصصی میان وعده و صبحانه را از مهمانو بخواهید

تجربه ثابت کرده هر کاری را باید به اهلش سپرد، حتما تجربه کردیم که تماشای کار کردن کسی که در کارش خبره است هم بسیار لذت بخش است. مثلا تماشای کسی که نجار است و در حال درست کردن قطعه ای چوبی است و توانسته چند دقیقه ای ما را سرگرم کار خود کند و یا کارهای خدماتی که در منزل مثل بنایی، برق کاری و… که بارها از نزدیک دیدیم و زمانی که کاری را دست کم می گیریم و خودمان دست به کار می شویم و بعد از اینکه به نتیجه می رسیم متوجه مهارت فرد ماهر در حرفه مورد نظر می شویم.

پذیرایی هم از جمله کارهای خدماتی ایست که نیاز به دانش و مهارت و توان دارد، البته مدت هاست که کترینگ ها برای پذیرایی ناهار و شام جای خود را در بین مردم باز کرده اند و مردم هم تمایل به دریافت خدمات تخصصی در این زمینه را دارند، ولی در این بین میان وعده وصبحانه مهجور ماندند و و یا شاید افراد به اندازه کافی اطلاعات درباره خدمات تخصصی در این حوزه را ندارند.

مهمانو استارت آپی است که خدمت پذیرایی میان وعده و صبحانه را به طور تخصصی انجام می دهد. مهمانو به ما کمک می کند که زمانی که برای تهیه و آماده سازی اقلام نیاز داریم صرفه جویی کنیم  و در نهایت پذیرایی بسیار شیک و با کیفیت تر از آنچه خودمان در منزل به طور معمول انجام می دهیم، دریافت کنیم. زمانی که به سایت www.mehmano.com مراجعه می کنید به بیش از ۷۰ نوع از اقلام پذیرایی از جمله انواع میوه های فصل، انواع آبمیوه های طبیعی و صنعتی، انواع کیک های خانگی و صنعتی و… دسترسی پیدا می کنید. مهمانو اقلامی که شما برای پذیرایی انتخاب می کنید را در غالب بسته های پذیرایی ۱ نفره برای شما تهیه و ارسال می کند. بسته های پذیرایی مهمانو طراحی شده و شیک هستند و این نکته سبب جلوه پذیرایی شما در مراسم مورد نظرتان می شود.

مهمانو در مراسم هایی مانند همایش ها  و رویداد ها، مراسم های یادبود، تورهای گردشگری و جلسات دفاع پایان نامه کاملا موفق ظاهر شده و از این رو جهت تکمیل محصولات خود، طراحی میزهای تولد که شامل فینگرفودها، انواع کاپ کیک ها و کوکی ها می باشد را به سبد خدمات  خود اضافه نموده است. امیدواریم شما هم در فرصتی پذیرایی تخصصی در میان وعده و صبحانه را به سبک مهمانو را تجربه کنید.

1 دیدگاه برای «پذیرایی تخصصی میان وعده و صبحانه را از مهمانو بخواهید»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *