بسته بندی های بهداشتی یا غیر بهداشتی

 

صنایع بسته بندی در هر کشوری از استانداردهای خاصی برخوردار است و در ایران نیز، سازمان استاندارد و وزارت بهداشت، ویژگی ها و استانداردهایی برای صنایع و بسته بندی های مرتبط با غذا و دارو تدوین نموده اند.

صنایع غذایی و بهداشتی در این میان حساسیت های خاصی دارند و بسته های غذایی و به خصوص بسته بندی و پک هایی که بصورت باز در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند بایستی حتما از موادی ساخته شده باشند که به سلامتی مصرف کننده آسیبی وارد ننمایند.

بسته های میوه و پک های پذیرایی نیز از این موارد قلمداد می شوند و متاسفانه دیده شده است که در بعضی صنایع غذایی و بسته های میوه یا پک های پذیرایی از مواد ضرر رسان برای تولید استفاده شده است.

مهمانو به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه کسب و کار بسته بندی و صنایع غذایی، همواره بهداشت و اصول بهداشتی و سلامتی را در تمامی فرایند ها و بخش های خود رعایت نموده است و تمامی مراحل خرید، نگه داری، بسته بندی و مواد به کار رفته از شست و شو گرفته تا بسته بندی کاملا مطابق استانداردهای موجود انتخاب می گردند.

بسته های پذیرایی مهمانو، کاملا از مواد کاغذی قابل تجزیه و دست اول و بهداشتی تهیه شده است و تماس مستقیم آن با اقلام خوراکی کوچکترین مشکل بهداشتی ایجاد نمی نماید.

پک های پذیرایی این شرکت به وسیله کارکنانی آماده می شود که سلامتی و بهداشت آنان مرتبا رصد شده و همواره آزمایش های بهداشتی و سلامتی آنان بروز رسانی می شود.

بسته های پذیرایی و پک های میوه برای مراسمات و میهمانی های مهمانو بهترین و مجلل ترین و در عین حال بهترین قیمت بسته های پذیرایی و میوه را برای شما به ارمغان می آورد و می کوشیم تا مراسمات شما را به بهترین شکل ممکن به سبک مهمانو میزبانی نمائیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *