میوه مراسم در بسته پذیرایی را چگونه به بهترین شکل تهیه کنیم؟

فصل های رنگارنگ و میوه های متنوع همگی نعمت ها و معجزه های خداوند هستند. همه ما می‌دانیم که میوه ها چقدر برای بدن مفید هستند. همچنین یکی از بزرگترین لذت هایی که وجود دارد، خوردن میوه است. برگزارکننده های مهمانی های مختلف همیشه دوست دارند که به مهمانان خوش بگذرد. به همین دلیل در اغلب موارد از میوه در پذیرایی استفاده می‌شود. میوه مراسم یکی از مهم ترین ارکان پذیرایی یک مراسم است.

فاکتور های مهم یک میوه مراسم خوب

در دنیای امروز علاوه بر طعم و مزه میوه، شکل و ظاهر میوه بسیار مهم است. برای میزبان مراسم معمولا تهیه میوه مراسمی که هم خوش مزه باشد و ظاهر خوبی داشته باشد، بسیار سخت است. علاوه بر میوه، برگزارکننده مهمانی باید خوراکی های دیگر را هم تهیه کنید.

نحوه پذیرایی در مراسم با شرکت کننده های زیاد

در مراسم های رسمی و دارای مهمانان زیاد، معمولا میوه مراسم و سایر خوراکی ها را در بسته پذیرایی قرار می‌دهند. درست است که با وجود این بسته پذیرایی های خوشمزه، مهمانی به کام مهمانان شیرین می‌شود. ولی همین میوه مراسم و بسته پذیرایی ممکن است خیلی برای میزبان خوشایند نباشد!

بسته پذیرایی آماده خوشمزه مهمانو همراه با میوه مراسم
بسته پذیرایی آماده خوشمزه مهمانو همراه با میوه مراسم

مشکلات تهیه میوه مراسم و بسته پذیرایی

تهیه میوه مراسم و انواع شیرینی و نوشیدنی برای بسته پذیرایی به زمان نیاز دارد. مخصوصا در زمانی که مهمانان زیاد هستند، درست کردن بسته پذیرایی برای هر مهمان وقت گیر و خسته کننده است. از طرفی قسمت پذیرایی تنها قسمت از برگزاری حرفه ای یک مراسم نیست! دعوت از مهمانان، برنامه ریزی، دعوت از سخنران و انواع سرگرمی برای مراسم و … می‌توانند قسمت های مختلف برگزاری یک مراسم باشند. با این وجود میزبان نمی‌رسد که همه کار ها را به شکل عالی انجام دهد. در ادامه این مطلب راهکاری به شما ارائه می‌دهیم تا یک مراسم را به نحوی اجرا کنید تا میزبان به همه کار برسد و به برگزار کننده مراسم هم خوش بگذرد.

پذیرایی در دنیای امروز با گذشته بسیار متفاوت است. در گذشته تعداد زیادی ظرف و چاقو را برای مهمانی آماده می‌کردند. همچنین با زحمت و مشقت فراوان، میوه مراسم را می‌شستند. در گذشته پس از خشک کردن میوه ها، باید آن ها را تک به تک از مهمانان پذیرایی می‌کردند. سپس بعد از مراسم باید با وجود خستگی به جا مانده از برگزاری مراسم، ظرف ها را می‌شستند. اما الان اینگونه نیست؛ امروزه به جای ظرف های سنگین، از بسته پذیرایی یک بار مصرف استفاده می‌کنند. همچنین در مراسم های جدید از چاقو یک بار مصرف به جای کارد های میوه خوری برای میوه مراسم استفاده می‌کنند.

راحتی در تهیه بسته پذیرایی

این شکل پذیرایی کردن، هم شکیل است و هم زحمت کمتری برای برگزارکننده مراسم دارد. این موضوع بسیار خوب است و به نفع میزبان است؛ اما کافی نیست! تهیه میوه و خوراکی برای بسته پذیرایی نیز بسیار سخت است. تهیه میوه مجلسی هم زمان بر است و همه تا حدودی نیاز به تخصص دارد. حال این مشکل را چگونه باید برطرف کرد؟ این مشکل هم راه حل دارد. راه حل این موضوع استفاده از میوه پذیرایی آماده و بسته پذیرایی آماده است.

بسته میوه و پک پذیرایی آماده
بسته پذیرایی مهمانو

بهترین گروه تهیه کننده میوه مراسم و بسته پذیرایی

این کار ها متخصص می‌خواهد. فروشگاه اینترنتی مهمانو قوی ترین متخصص این حوزه در ایران است. شما می‌توانید بسته پذیرایی و میوه مراسم خود را در قالب بسته پذیرایی های تعریف شده توسط تیم مهمانو خرید کنید. همچنین شما می‌توانید به صورت جداگانه هر کدام از اقلام خوراکی را بدون بسته پذیرایی سفارش دهید. همان طور که گفته شد برای میوه مهمانی دو فاکتور بسیار مهم است. یکی از این فاکتور ها، مزه خوب میوه است و دیگر فاکتور مهم میوه مراسم، شکیل بودن آن است. مشتری های مهمانو اکثرا بر این نکته تاکید کرده اند که مهمانو این دو فاکتور را به خوبی رعایت کرده است. وارد سایت مهمانو شوید و با چمد کلیک صفر تا صد پذیرایی مراسمتان را انجام دهید.

همچنین برای مشاوره گرفتن در خرید محصولات، با شماره ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید و برای خرید روی سایت مهمانو کلیک کنید.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک نمایید:

بسته پذیرایی میان وعده ۱

بسته پذیرایی میان وعده ۲

پک پذیرایی پایان نامه ۱

پک پذیرایی پایان نامه ۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *