خرید آنلاین میوه بسته بندی شده

پک همایش، پک مراسم عروسی، بسته میوه، بسته پذیرایی، بسته همایش،پک ترحیم، پک عروسی، تولد، مهمونی

در سالهای اخیر کسب و کارهای جدیدی در کشورهای توسعه یافته در حوزه خرید آنلاین و بسته بندی میوه راه اندازی شده اند.
بای فروت (خرید آنلاین میوه) یکی از سایت های فروش میوه می باشد که بخش بزرگی از بازار فروش میوه کشور استرالیا در اختیار دارد. این سایت به صورت آنلاین سفارش های مشتریان را دریافت کرده و در کمتر از ۲۴ ساعت به مشتریان خود تحویل می دهد.
بیگ بسکت (خرید اینترنتی میوه) یکی از بزرگترین استارت آپ های هندی است که در زمینه فروش آنلاین میوه و محصولات غذایی فعالیت می کند. بیش از ده هزار محصول در این فروشگاه به فروش می رسد و در حدود ۳۰ شهر دفتر دارد. بیگ بسکت انواع میوه ها در پک ها و بسته بندی های مختلف و متنوع به مشتریان خود عرضه می کند.

حتی آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان نیز فروش انواع میوه و سبزیجات را به محصولات خود اضافه کرده است.

بسته همایش

یکی دیگر از استارت آپ موفق جهان در زمینه فروش محصولات غذایی فرش دایرکت می باشد. این سایت دایره وسیعی از محصولات غذایی از میوه تا گوشت و مرغ و … را به مشتریان خود عرضه می کند. فرش دایرکت در سال ۱۹۹۹ آمریکا تاسیس شده است. البته در سال ۲۰۰۹ با جذب سرمایه فعالیتهای خود را در اینترنت گسترش داده است. در حال حاضر جز ۵۰۰۰ سایت پربازدید آمریکا محسوب می شود.
فروت پیپل استارت آپ (میوه بسته بندی شده ) ایرلندی است که از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی پک میوه آغاز کرده است. این شرکت میوه های خانواده را به صورت دوره ای بر اساس انتخاب مشتری به صورت هفتگی، دوهفتگی و یا ماهانه تهیه و در آدرس مورد نظر مشتری تحویل می دهد. برای مثال در حالت تحویل هفتگی، مقدار میوه مورد نیاز مشتری برای مدت یک هفته تحویل داده می شود و از دور ریخت و اتلاف میوه جلوگیری کرده و هزینه های خانوار را کاهش می دهد. فروت پیپل همچنین میوه مورد نیاز برای جشنها، مجالس و جلسات را به صورت بسته بندی شده تهیه و به مشتریان خود تحویل می دهد. نکته مهم اینکه میوه های خریداری شده در بسته بندی های بهداشتی و شکیل در مدت زمان کوتاه به مشتریان عرضه می شود.

استارتاپ موفق فروش میوه بسته بندی در ایران

در ایران نیز استارتاپ های متعددی در زمینه فروش میوه بسته بندی مجالس و مراسم راه اندازی شده اند. یکی از اولین استارتاپ های میوه بسته بندی در ایران مهمانو است. اما شرکت های بسته بندی میوه چه کاری انجام می دهند؟

فرض کنید قرار است چند روز آینده مراسمی را برگزار کنید و شما دوست دارید با میوه از مهمان های خود پذیرایی کنید. دو راه دارید:

راه اول اینکه یک یا چند سینی بزرگ میوه را در مجلس قرار دهید و با پیش دستی میوه از مهمان های خود پذیرایی کنید. این کار خیلی محترمانه و در بساری از مراسم ها معمول می باشد. اما آماده کردن پیش دستی میوه و توزیع و جمع آوری کمی کار را سخت می کند.

راه دوم تهیه و توزیع پک میوه تک نفره آماده می باشد. برای این کار باید از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و یا از پک های مقوایی استفاده کنید. برای خرید میوه بهتر است به تره بار مرکزی تهران در بزرگراه آزادگان مراجعه کنید. بهترین ساعت خرید ۱۲ شب تا ۶ صبح می باشد. اما اگر امکان خرید، شستشو و بسته بندی میوه برای شما وجود ندارد، بهتر است این کار را به یکی از شرکت های معتبر بسته بندی میوه بسپارید.

چطور از مهمانو پک میوه بخریم؟

برای خرید اینترنتی پک میوه مجالس از مهمانو به سایت مهمانو مراجعه کنید. شما می توانید از بسته های آماده میوه مراسم انتخاب کنید و یا از بخش بسته پذیرایی دلخواه، پک میوه دلخواه خودتان را بچینید.

جهت سفارش و مشاوره بسته پذیرایی می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس حاصل نمایید.

برای مشاهده سایر پک های پذیرایی آماده مهمانو می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید:

پک افطار ماه رمضان ۴

پک پذیرایی پایان نامه ۵

پک پذیرایی میان وعده ۲

پک صبحانه ۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *