بسته نذری محرم ( نذر همدلی )

یکی از رسوم خوب در ماه های محرم و صفر پخش نذورات بین نیازمندان و عزاداران حسینی است. امسال باتوجه به شرایط پیش آمده به واسطه ویروس کرونا مراسم عزاداری و توزیع نذورات تغییر کرده است. اعتقاد عمیق مردم کشورمان به زنده نگهداشتن یاد شهدای کربلا باعث شده است مردم سعی کنند با حفظ اصول بهداشتی مراسم عزاداری امسال نیز برگزار شود و طبق سال های گذشته نذر خود را ادا کنند.

پیشنهاد بسته بندی نذری محرم

پیشنهاد می شود باتوجه به عدم امکان توزیع غذای گرم مردم بسته نذری آماده را بین عزاداران و نیازمندان توزیع کنند. مجموعه مهمانو نیز با مردم عزیز کشورمان در این سنت خیر همراه می باشد و آمادگی تهیه و توزیع بسته نذری را دارد. شما می توانید اقلام داخل بسته را به دلخواه خودتان انتخاب کنید و به تعداد مورد نیاز سفارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید.

طرح نذر همدلی بسته نذروات ماه محرم ( نذر ماسک )

ما در مهمانو قصد داریم امسال هر شب به نیت یکی از شهدای کربلا ۱۰۰ بسته نذر ی شامل اقلام بهداشتی و خوراکی را با کمک گروه های جهادی بین نیازمندان توزیع کنیم. این بسته ها شامل ماسک ، ژل ضدعفونی کننده، پد الکل، شیر تک نفره، شربت خاکشیر، پک خرما وحلوا و کیک بسته بندی می باشد. برای مشارکت در طرح به صفحه نذر همدلی در سایت مهمانو مراجعه کنید و به هر تعداد که مایلید بانی بسته های نذری شوید و شب توزیع را انتخاب کنید.

همچنین می توانید مبلغ نذر خود را به شماره کارت زیر واریز کنید.

۶۱۰۴۳۳۷۹۹۶۹۵۶۳۵۳ به نام محمد واعظی نژاد

نذر همدلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88