بسته میوه مراسم را چگونه مانند افراد حرفه ای آماده کنیم؟

امروزه اهمیت و فواید میوه ها دیگر بر کسی پوشیده نیست. انواع ویتامین و فیبر و مواد مغزی مورد نیاز بدن در میوه ها وجود دارد. به همین جهت پزشکان بسیار زیاد توصیه به مصرف انواع میوه می‌کنند. به همین دلیل باید سعی کنیم که مصرف میوه خود را بالا ببریم. پذیرایی مراسم ها مختلف هم از این قائده مستثنی نیست. در پذیرایی مراسم مختلف از میوه و بسته میوه برای پذیرایی استفاده می‌کنند. به همین جهت این متن جامع را نوشتیم تا به شما در انتخاب میوه مراسم برای بسته میوه کمک کنیم و به شما رمز و راز میوه بسته بندی برای پذیرایی برگزارکننده های حرفه ای مراسم را بگوییم. با ما همراه باشید.

حضور در میدان میوه و تره بار برای خرید میوه مراسم درون بسته میوه

برای خرید میوه مراسم خوب باید صبح بسیار زود در میدان میوه و تره بار مرکزی حضور پیدا کنید. زیرا روز میوه فروش ها خیلی زودتر از بقیه آغاز می‌شود. حضور در میدان نیازمند آشنا بودن با سازوکار آن است. همچنین در میدان میوه و تره بار مرکزی میوه مراسم را فقط در حجم بسیار بالا می‌فروشند. متاسفانه بسیار زیاد پیش آمده که فروشندگان میدان میوه و تره بار از ناآگاهی مشتری سواستفاده می‌کنند و میوه بی‌ کیفیت را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. تنها راه مقابله با این خطر استفاده از افراد متخصص در خرید از میدان میوه و تره بار است. پس از خرید باید میوه های زیاد خریداری شده از میدان را با وانت به محل نگهداری میوه مراسم که قرار است در آن میوه ها نگهداری شوند، بیاورید.

نگهداری میوه مراسم تا زمان شروع مراسم

یکی از بزرگترین مشکلات نگهداری میوه این است که میوه زود خراب می‌شود. تجربه های بسیار دردناکی وجود دارد که موز خریداری شده تا هنگام شروع مراسم سیاه شده و قابل قرار گرفتن در بسته میوه نبود است. میوه ها را باید در یخچال نگهداری کنید. معمولا یخچال به اندازه حجم میوه مراسم جا ندارد. در انتهای این مطلب راه حلی راهگشا برای این مشکلات ارائه می‌دهیم.

خرید میوه مراسم مهمانو
میوه مراسم

شستن میوه مراسم

در نزدیکی زمان شروع مراسم باید میوه ها را به دقت شست. حجم میوه اگر بالا باشد شما باید از چندین ساعت قبل این کار را شروع کرده باشید. تک‌تک میوه ها باید به دقت شسته شود و سپس خشک شود و در بسته میوه قرار گیرد.

خشک کردن میوه شسته شده برای قرار دادن در بسته میوه

بعد از شستن میوه، باید به دقت تک‌تک میوه ها را خشک کنید. اگر حجم مهمان های مراسم زیاد باشد، این کار به شدت زمان بر است. میوه را معمولا باید با پارچه ای که بسیار تمیز است و قدرت جذب بالای آب دارد، خشک می‌کنند.

یکی از نکاتی که خیلی از برگزارکننده های مراسم می‌گویند، زمان زیاد صرف شده برای آماده کردن میوه بسته بندی شده است. در حالی که مراسم قسمت های مختلف دارد و هر کدام از قسمت های یک مراسم نیازمند زمان و برنامه ریزی های خاص خودش است.

قرار دادن میوه خشک شده در بسته میوه و آماده کردن میوه بسته بندی شده

پس از خشک کردن میوه ها، آن ها را باید در بسته میوه قرار داد. معمولا در بسته پذیرایی غیر از میوه مراسم از اقلام دیگر خوراکی هم استفاده می‌شود. انواع نوشیدنی و انواع شیرینی و کیک می‌تواند برای تنوع در پک پذیرایی شما قرار گیرد. در بسته میوه معمولا برای مصرف راحت تر میوه از چاقو یک بار مصرف استفاده می‌کنند. میوه ها باید به شکلی در بسته بندی جا بگیرند که له نشوند. دقت کنید که در صورت وجود خیار در میوه بسته بندی شما، از نمک های یک نفره کوچک در بسته میوه استفاده می‌شود.

میوه بسته بندی شده مهمانو
بسته میوه خوشمزه

مشکلات سر راه تهیه میوه بسته بندی خوب برای مراسم

همان طور که در طول متن به آن اشاره کردیم تهیه بسته میوه دردسرهای زیادی دارد. اول از هم این که همه برگزارکننده های مراسم متخصص خرید میوه از میدان میوه و تره بار نیستند. همچنین به دلیل نامناسب بودن پیک کاری میدان میوه و تره بار، حاضر شدن در آن جا برای خرید میوه مراسم سخت است. همچنین باید میوه را در حجم بسیار بالا خرید و باید وسیله حمل و نقل برای انتقال میوه ها در اختیار داشت. در ادامه انتقال میوه بسیار سخت است و نیازند رعایت اصولی است تا میوه ها آسیب نبینند و له نشوند.

افراد حرفه ای چه کار می‌کنند؟

نگهداری میوه هایی با تعداد بالا طوری که خراب نشوند هم سخت است و خیلی از اوقات غیرممکن است. میوه ها باید در یخچال و با فاصله نگهداری شوند تا آسیب نبینند. ظرفیت یخچال محدود است و قابلیت نگهداری تعدادی زیادی میوه وجود ندارد. همچنین فرایند شستن و خشک کردن میوه بسیار وقت گیر است. همان طور که می‌بینید تهیه میوه بسته بندی دردسر های بزرگی دارد. افراد حرفه ای برای کنار گذاشتن این مشکلات یک روش ویژه انتخاب کردند. آن ها بسته میوه خود را از شرکت متخصص تهیه بسته میوه تامین می‌کنند. این میوه مراسم به شکل شسته شده است و بالاترین کیفیت موجود را دارد. در ادامه این متن به معرفی این شرکت میوه بسته بندی می‎‍‌پردازیم.

بهترین شرکت ارائه دهنده میوه بسته بندی شسته شده

میوه بسته بندی را باید از جایی تهیه کرد که به طور کامل و تمیز میوه را بشویند. هچنین این شرکت باید میوه باکیفیت را در اختیار برگزارکننده های مراسم قرار دهد. سهولت در سفارش دهی میوه بسته بندی و تحویل این میوه بسته بندی شده در مکان و زمان مراسم باید از دیگر ویژگی این شرکت باشد. تمام مشخصات گفته شده را فروشگاه اینترنتی مهمانو دارد. این شرکت انواع میوه های فصل سرد را در فصول سرد و میوه های فصل گرم را در فصول گرم به صورت شسته شده و آماده در اختیار شما قرار می‌دهد. میوه مراسم خود را می‌توانید تنها با چند کلیک از مهمانو سفارش دهید.

خرید بسته میوه مهمانو
بسته میوه مهمانو

نحوه سفارش بسته میوه از مهمانو

ابتدا وارد سایت مهمانو شوید. سپس از قسمت اقلام خوراکی و میوه، بسته میوه مورد نظر خود را بچینید. همچنین می‌توانید از سایر اقلا خوراکی دیگر در پک پذیرایی خود استفاده نمایید. پس از معین کردن تعداد میوه بسته بندی شده، زمان و مکان برگزاری مراسم را وارد کنید. برای مشاوره گرفتن و یا در صورت بروز مشکل با ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس حاصل فرمایید. به همین راحتی و با چند کلیک می‌توانید میوه مراسم خود را سفارش دهید. موز، خیار، سیب، نارنگی، کیوی، خرمالو، پرتقال و … می‌توانند انتخاب شما به عنوان میوه مراسم از مهمانو باشند.

مهمانو همیشه در کنار شما

استفاده از میوه بسته بندی مهمانو از آن تجربه های خوب برای هر برگزارکننده مراسم است. این را میزان رضایت بالای ۹۵ درصدی مشتریان مهمانو ثابت می‌کند. مهمانو به این همه رضایت از بسته میوه خود همواره افتخار می‌کند و هرروزه تلاش می‌کند کیفیت میوه بسته بندی خود را بالا ببرد. امیدواریم از میوه های مجلسی مهمانو لذت برید.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید:

بسته پذیرایی اقتصادی ۱

بسته پذیرایی اقتصادی ۲

بسته پذیرایی اقتصادی ۳

بسته پذیرایی اقتصادی ۴

لینک خرید از سایت مهمانو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *