پک یلدا را چگونه به بهترین و زیباترین و خوشمزه ترین شکل ممکن تهیه کنیم؟

طولانی ترین شب سال برای ما ایرانی ها یک دلخوشی است! دلخوش از این که چند لحظه می‌توانیم بیشتر از سایر شب ها در کنار هم باشیم، با هم حرف بزنیم و هم را ببینیم و حتی در کنار هم نفس بکشیم. شاید با مشغله‌های امروز، از انواع مشکلات اقتصادی تا بیماری ها و مشکلات اجتماعی، این شب بتواند چند لحظه ما را از آشوب بیرون به ساحل آرامش برساند. همین چند لحظه آرامش هم غنیمت است و باید از آن استفاده کرد. در شب یلدا که یک جشن ملی است، می‌توان کارهای فراوانی کرد و لذت برد. ولی قسمتی جدایی ناپذیر هر جشنی خوردنی‌های خوشمزه‌اش است. برای همین شرکت‌های مهم برای این که کام کارمندان خود را در این چند لحظه آرامش شیرین کنند، پک یلدا در اختیارشان قرار می‌دهد. ما در این متن به شما می‌گوییم چگونه بهترین پک یلدا ممکن را تهیه کنید.

چیدمان مواد غذایی پذیرایی پک یلدا باید چگونه باشد؟

پک یلدا معمولا شامل انواع میوه و شیرینی و آجیل است. باید سعی کرد چند قلم از هر کدام از این موارد را در پک پذیرایی شب یلدا گنجاند.

میوه‌های مناسب برای شب یلدا کدام اند؟

 میوه‌های شاخص درون بسته پذیرایی یلدا، انار و هندوانه هستند. اما در کنار این میوه‌ها توصیه می‌شود از میوه‌های فصل پاییز مانند خرمالو و نارنگی و کیوی هم استفاده کنید. همچنین وجود میوه‌های همیشگی مثل موز و خیار و سیب هم می‌تواند رنگ و لعاب پک پذیرایی یلدا را بالا ببرد. مصرف میوه‌های شاخص بسته یلدا، کمی سخت است، بنابراین افراد با سلیقه سعی می‌کنند انارها را به شکل دان‌شده و هندوانه را به شکل برش داده شده در پک یلدا قرار دهند. همچنین استارتاپ پذیرایی مهمانو که بهترین شرکت حال حاضر پذیرایی شب یلدا برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است، با ابتکاری جالب هندوانه‌های برش داده شده آغشته به کاکائو در پذیرایی یلدا خود دارد.همچنین می‌توان از آب انار نیز به عنوان نوشیدنی در بسته یلدا بهره برد.

کدام شیرینی‌ها و خوراکی‌های شیرین برای شب یلدا مناسب است؟

در مورد شیرینی‌جات شب یلدا، گزینه‌های روی میز زیاد است! از انواع ژله با طعم هندوانه تا شکلات‌های کاکائویی می‌توان در پک یلدا جای داد. فروشگاه اینترنتی مهمانو که بسیار در ارائه پک پذیرایی شب یلدا خوش‌سابقه است، ژله‌های ویژه اناری برای شب یلدا دارد. از قدیم الایام شیرینی باسلوق پای ثابت پذیرایی بلندترین شب سال بوده است. شیرینی خوشمزه ژله‌ای مانند که در وسط آن مغز گردو جا خوش کرده است، آنقدر خوشمزه است که نمی‌توان از آن گذشت. همچنین انواع کاپ‌ کیک ها و شیرینی‌های مختلف نارگیلی و گردویی پک یلدا را پر برکت و رنگی‌تر می‌کنند.

چه مواردی بهتر است در آجیل پک یلدا کارمندان شرکتتان بگذارید؟

از هر چیزی بشود گذشت، از آجیل‌های شور و شیرین شب یلدا به هیچ وجه نمی‌توان گذشت! پسته‌های خندان، بادام هندی بسیار خوشمزه، بادام درختی ترد و کشمش شیرین همه و همه می‌تواند در بسته پذیرایی شب یلدا باشد. سال‌ها است به دلیل قیمت خشکبار و آجیل، بسیاری از پرسنل نمی‌توانند به شکل همیشگی آجیل مصرف کنند. برای همین وجود آجیل در پک یدای یک سازمان می‌تواند پرسنل آن مجموعه را بسیار خوشحال کند و در بلندمدت دلگرم به کار بکند. به همین دلیل شرکت پذیرایی مهمانو که شرکت‌های معتبر برای پذیرایی شب یلدا خود با آن همکاری می‌کنند، انواع آجیل‌های شور و شیرین را در محصولات خود دارد.

میزان مواد خوراکی موجود در پک یلدا چقدر باشد؟

هر پک پذیرایی شب یلدا برای یک کارمند است. بنابراین می‌تواند برای یک نفر باشد. معمولا برای پک یک نفره، دو تا سه قلم میوه و بسته کوچک آجیل و چند شیرینی و باسلوق کافی است. ولی کارمندان معمولا متاهل هستند. بنابراین پک یلدا را احتمالا با خود به خانه می‌برند. کارمندانی هم که مجرد هستند، معمولا پک را با خود به خانه ‌می‌برند تا با مادر و پدرشان تقسیم کنند. به همین دلیل توصیه ما این است که پذیرایی شب یلدا را در ابعاد یک خانواده به هر کدام از پرسنل بدهید. وقتی پرسنل شما بسته یلدا شما را به محیط خانواده خود می‌برند و همه استفاده می‌کنند، گویی شما وسازمانتان عضوی از خانواده هر کدام از کارمندانتان شده اید. مهمانو آماده ارائه پک یلدا در تمام ابعاد است. چه تکنفره و چه خانواده به راحتی می‌توانید هر مدل پذیرایی شب یلدا را از مهمانو سفارش دهید.

پک یلدا را به چه شکل و با چه بسته‌بندی به پرسنل خود بدهیم؟

انواع جعبه‌های زیبا و پک‌های قشنگ برای بسته پذیرایی شب یلدا موجود است. مهمانو که دارای جعبه‌های بسیار زیبا با طراحی حرفه‌ای است. این جعبه‌ها انواع ابعاد دارند و برای هرحجم از پذیرایی جعبه متناسبی وجود دارد. جعبه پذیرایی مهمانو را که حتی می‌توانید به شکل خالی در تعداد بالا سفارش دهید، علاوه بر زیبایی، بسیار بهداشتی هم است. جعبه‌های مهمانو به خاطر بسته بودن از نفوذ انواع ویروس از جمله ویروس کرونا به مواد غذایی محافظت می‌کند. لازم به ذکر است جدا از سربسته بودن جعبه های پک پذیرایی یلدا مهمانو، تمام مواد خوراکی موجود در جعبه به شکل داخل ظرف و یا بسته‌بندی هستند. علاوه بر این، بسیار از سازمان‌ها پک یلدا خود را به شکل سبدهای بسیار زیبا از مهمانو می‌گیرند. مهمانو آماده ارائه پک یلدا به هر شکلی به سازمانتان است.

پک پذیرایی یلدا را در چه زمانی بهتر است به کارمندانتان بدهید؟

طبیعتا باید قبل از ۳۰ آذرماه پک یلدا را به دست پرسنلتان برسانید. نباید از کارمندان انتظار داشت که غروب و شب یلدا را در شرکت بمانند، آن‌ها ترجیح می‌دهند در کنار خانواده خود باشند. زیرا این طبیعی است که آن‌ها در کنار خانواده خود راحت‌تر باشند. بنابراین اگر پک پذیرایی شب یلدا را چندین روز قبل از شب یلدا بدهید، هیچ ایرادی ندارد و می‌تواند یک نکته مثبت نیز باشد. شرکت پذیرایی مهمانو آماده ارائه بسته یلدا کارمندانتان در هر زمانی و در هر مکانی که شما می‌خواهید است. چون آماده کردن پذیرایی شب یلدا قدری زمانبر است، توصیه می‌شود ۴۸ ساعت قبل از تحویل گرفتن پک یلدا آن را از مهمانو سفارش دهید.

چگونه پک یلدا خود را به شکل بهداشتی و تمیز به دست نیروهایمان برسانیم؟

وجود انواع باکتری‌ها و میکروب‌ها و ویروس‌ها مخصوصا ویروس کرونا در محیط‌های بیرون باعث تحت خطر دادن مواد غذایی و سلامت انسان شده است. بنابراین باید مواد غذایی را در ظرف‌های دربسته قرار داد و هنگام تهیه آن باید دست‌هارا به خوبی شست. همچنین داشتن دستکش تمیز حین انجام کار بسیار مهم است. علاوه بر آن هنگام کار کردن روی سطوح برای تهیه و بسته‌بندی مواد غذایی باید سطوح را ضدعفونی کرد. یکی از بهترین مواد ضدعفونی‌کننده، الکل است. از این رو در مهمانو همیشه حساسیت روی این موضوع وجود داشته است. با شیوع ویروس کرونا این حساسیت چندبرابر شده و مواد غذایی در بهداشتی‌ترین حالت ممکن تهیه و بسته‌بندی می‌شود. از این رو نگرانی از این بابت وجود ندارد.

آیا بسته پذیرایی یلدا را خودمان تهیه کنیم؟

تهیه پک یلدا در آشپزخانه شرکت و یا توسط شرکت همیشه سخت بوده است. این سختی از صرف هزینه فراوان برای تهیه تک‌تک اقلام خوراکی تا زحمت بسته‌بندی آن وجود دارد. مخصوصا سازمان‌هایی با تعداد پرسنل بالای ۱۰۰ نفر این کار تقریبا غیرممکن است. همچنین به دلیل نداشتن تجربه ناکافی در تهیه پک یلدا ممکن است که مواد خوراکی پک کیفیت لازمرا نداشته باشند و هزینه و زمانی که صرف شده را هدر بدهند. همچنین ترکیب مواد خوراکی نیاز به تجربه و تخصص دارد و هرکسی نمی‌تواند پک یلدا شکیل تهیه کند. از این رو شرکت‌های معتبر این کار پردردسر را به مهمانو می‌سپارند. متخصصان مهمانو که سال‌ها تخصص در پذیرایی دارند می‌توانند بهترین پک یلدا را در تعداد بالا و در بالاترین کیفیت تقدیم سازمانتان کنند. کافی است با شماره  02188612613  همین حالا تماس بگیرید و بقیه کار را به مهمانو بسپارید.

مهمانو چه مدل پک پذیرایی شب یلدایی را دارد؟

مهمانو سابقه فراوانی در تهیه بسته پذیرایی شب چله دارد. به همین دلیل انواع تجربه‌های موفق در انواع بسته‌بندی ها را در کارنامه خود دارد. از جعبه‌های شیک پذیرایی تا سبدها و کیسه‌های زیبای پذیرایی می‌توانید پک‌ یلدا خود را سفارش دهید. مهمانو تعدادی پک پیشنهادی یلدا دارد که با توجه به اول پذیرایی ساخته شده‌است. هم می‌توانید از پک‌های پیشنهادی بخرید و هم می‌توانید خودتان از منو متنوع شب یلدا مهمانو اقلامخوراکی را انتخاب کنید و در پک خود بچینید. همچنین اگر اقلام خوراکی خاصی مدنظرتان بود و یا بسته‌بندی خاصی مدنظرتان بود که در منو خرید مهمانو نبود، اصلا جای نگرانی ندارد! با تماس با ۰۲۱۸۸۶۱۲۶۱۳ می‌توانید در خواست دهید و پذیرایی مدنظرتان را سفارش دهید.

تاکنون چه سازمان‌هایی از خدمات مهمانو استفاده نموده‌اند و تا چه میزان رضایت داشتند؟

از بانک ملت تا دانشگاه تهران و از گروه صنعتی مپنا و شتاب‌دهنده دیموند از پذیرایی‌های خوشمزه و باکیفیت مهمانو استفاده نموده‌اند. در این لیست انبوهی از شرکت‌های خصوصی و دولتی موفق و معتبر وجود دارند. با بررسی‌های تیم مهمانو، بالای ۹۵درصد از شرکت‌هایی که تقاضای پذیرایی داده بودند رضایت کامل از پک پذیرایی و پک یلدا مهمانو داشتند. با کمی پرس‌و‌جو بین صاحبان کسب‌و‌کار و مدیران منایع انسانی متوجه می‌شوید مهمانو در پک یلدا یک برند خوشنام و یک فروشگاه دقیق و بهداشتی است. همچنین محصولات مهمانو از نظر زیبایی بسیار شکیل هستند. تنها با چند کلیک کام کارمندان خود را در بلندترین شب سال شیرین کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88