پک میوه پذیرایی مراسم ترحیم و عروسی

مهمانو، بسته های پذیرایی و میوه مراسمات.

 

امروز با پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات و افزایش نفوذ اینترنت در ایران، دسترسی مردم به کسب و کارهای خدماتی که از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات از قبیل وب سایت و اپلیکیشن های موبایل استفاده می کنند، افزایش یافته است. استارت آپ ها کسب و کارهایی نوآوری هستند که با استفاده از فناوری های جدید با افزایش کیفیت و بهره روی در ارائه خدمات و سرعت رشد و مقیاس پذیری، مشتریان و بازار را جذب می کنند.
دیجی کالا، اسنپ، علی بابا، اسنپ فود، نت برگ، الوپیک و … از استارت آپ های موفق ایرانی هستند که توانسته اند در سالهای اخیر با ارائه مدل های جدید کسب و کار رضایت مشتریان را جلب کنند و کسب و کارهای سنتی را کنار بزنند.مهمانو، پذیرایی
یکی دیگر از نیازها و مشکلات مردم در سالهای اخیر بدون پاسخ مانده بود تهیه پک های پذیرایی و پک ها میوه و خرید آنلاین میوه و … بوده است. استارت آپی که بتواند کار تهیه پک های پذیرایی و میوه مراسم های جشن و عروسی، ترحیم، همایش ها، کارگاه های آموزشی، تورهای مسافرتی، جلسات سازمان ها و شرکتها و … انجام دهد و با کیفیت، سرعت و قیمت مناسب خدمات را ارائه نماید.
مهمانو به جهت پاسخ به این نیاز جامعه و پس از تحقیقات بازار و بررسی های علمی و دقیق و با بهره گیری از تیم متخصص از افرادی که تجربه چندساله در کارآفرینی و راه اندازی کسب و کارهای نوین با استفاده از فضای مجازی، دیجیتال مارکتینگ و همینطور افرادی که بیش از سه دهه در حوزه خرید و فروش میوه فعالیت دارند، راه اندازی شده است.
در پایان مهمانو تلاش می کند در زمینه شستشو و بسته بندی میوه و تهیه و ارسال پک میوه جهت پذیرایی در مراسم ها اولین انتخاب هموطنان عزیزمان باشد. امیدواریم که بتوانیم با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب نمائیم.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید:

پک پذیرایی ترحیم ۱

پک پذیرایی ترحیم ۲

پک پذیرایی ترحیم ۳

پک پذیرایی ترحیم ۴

جهت سفارش و مشاوره بسته پذیرایی می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *