مهمانو، متخصص پذیرایی از جلسات دفاع پایان نامه های شما

حتی اگر دانشجوی کارشناسی باشید و هنوزدرگیر پایان نامه و جلسات دفاع آن نباشید، حتما به گوشتان خورده که این مرحله مهم و حیاتی تا چه حد می تواند استرس زا باشد و خرده کارهای جانبی به ظهر ساده، تا چه میزان می توانند پیچیده شوند و زمان و تمرکزتان را بگیرند.

روز دفاع پایان نامه از مهمترین روزها برای یک دانشجو به شمار می رود و افراد تلاش می کنند تمام نکته هایی که بر کیفیت جلسه دفاع موثر است، رعایت کنند تا زحمت چندساله شان هدر نرود و نتیجه ی مطلوب را بگیرند.

یکی از خرده کارهای بسیار موثر در کیفیت جلسه دفاع، پذیرایی از مهمانان و اساتید است. شاید تا کنون به این موضوع فکر نکرده باشید و به نظرتان موضوعی پیش پا افتاده وکم اهمیت برسد، اما در واقع نمی توان تاثیر آنی تغذیه بر مغز و ایجاد حس رضایت یا نارضایتی در ناخودآگاه را نادیده گرفت. اگر بخواهیم بیشتر توضیح دهیم، عواملی که بر تصمیم گیری اساتید شما نقش دارند، خیلی بیشتر از نحوه ی ارائه پایان نامه شما هستند. حتی اگر شما ضمیر خودآگاه فرد را به طور کامل راضی کنید، اگر ضمیر ناخودآگاه احساس نارضایتی کند، آن اندازه که تلاش کردید نتیجه نمی گیرید.

برای پذیرایی از مهمانان جلسه دفاع پایان نامه، فاکتورهای زیادی باید مد نظر قرار بگیرند. معمولا در بسته های دفاع پایان نامه یک نوشیدنی، یک میان وعده(بسته به این که جلسه دفاع چه ساعتی از روز برگزار می شود)، یک خوراکی شیرین و میوه و دستمال قرار داده می شود که نوع نوشیدنی هم بستگی به دمای هوا و ساعت جلسه دارد. همه ی این فاکتورها برای یک جلسه دفاع بی نقص، مورد توجه قرار داده می شود.

تهیه ی میوه، شستن، خشک کردن و بسته بندی آن به خودی خود بخش زیادی از انرژی شما را میگیرد و قطعا زمانی برای درست کردن میان وعده نخواهید داشت. همه ی این اقلام باید بسته بندی شوند و ظاهر شکیل و مناسبی داشته باشند.

مهمانو همیشه به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد. کافیست به سایت مهمانو سر بزنید و پک دفاع پایان نامه را انتخاب کنید تا از میان بسته های پذیرایی پیشنهادی، همان که مناسب موقعیتتان هست پیدا کنید و سفارش دهید تا در محل جلسه دفاع راس ساعت مقرر به دستتان برسد. اگر احساس کردید پک های پیشنهادی مناسب شما نیستند می توانید به بخش انتخاب اقلام مراجعه کرده و اقلام موجود در پک رابه سلیقه خود انتخاب کنید. قیمت های مهمانو از سایر سایت های مشابه به مراتب پایین تر است و کیفیت بسته بندی کاملا مناسبی دارد. مهمان های خود را به مهمانو بسپارید و تمرکز انرژی خود را تماما صرف ارائه ی پایان نامه به بهنرین نحو کنید.

1 دیدگاه برای «مهمانو، متخصص پذیرایی از جلسات دفاع پایان نامه های شما»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *