خرید اینترنتی پک افطاری ماه رمضان

ماه مبارک رمضان در پیش است و همه منتظر ماه مهمانی بزرگ خداوند هستند. یکی از بهترین لحظاتی که همه انتظار آن را می کشند سفره های ساده، بی آلایش و دلنشین افطاری است. چه خوب و زیباست که همه تلاش کنیم سفره های افطاری به سادگی و در همه جا برگزار شود تا همدلی و مهربانی در برپایی سفره‌های افطاری را بیشتر شاهد باشیم. انشالله همه از این ثواب بزرگ بهره مند شوند. در احادیث مختلف آمده است که هر کس مومن روزه داری را در ماه مبارک رمضان افطاری دهد، نزد خداوند ثواب آزاد کردن بنده و آمرزش گناهانش را دارد.

به همین خاطر ما در مجموعه مهمانو با انتشار این مطلب یشنهاداتی را برای  یک افطاری ساده و صمیمی آماده کردیم.

افطاری ساده در ماه مبارک رمضان

از آنجائی که آماده سازی پک های افطاری کار سخت و وقت گیری می باشد و برخی از مردم امکان تهیه اقلام و آماده سازی آنها را ندارند معمولا ترجیح میدهند کار آماده سازی بسته های افطاری را به یک شرکت معتبر بسپارند. همچنین یکی از نکات مهمی که باید در برپایی مراسم افطاری در نظر داشت سادگی و عدم اسراف و ریخت و پاش در سفره های افطاری است.

بر این اساس ما در مهمانو پک افطاری ساده و شیک و متنوعی را برای شما آماده کرده ایم. استارتاپ مهمانو حدود سه سال سابقه آماده سازی پک های پذیرایی مراسم را در کارنامه خود دارد و ماهانه به طور متوسط بیش از ۱۵۰ مشتری دارد. بسیاری از بانک ها، وزارت خانه ها، سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی از پک های پذیرایی مهمانو برای جلسات، همایش ها، مجامع عمومی، مهمانی ها و رویدادهای مختلف خود استفاده می کنند.

پک افطار تک نفره کار پذیرایی از مهمان ها را برای شما خیلی راحت میکند. شما میتوانید به تعداد مهمان های خود پک افطار سفارش دهید و به هر کدام یکی از مهمان ها یک پک افطار آماده بدهید و نگران کم یا زیاد آمدن افطار نباشید.

شرایط سفارش پک افطاری

برای سفارش پک افطاری ماه رمضان لازم است به سایت مهمانو مراجعه کنید. برای سفارش دو راه دارید. اول انتخاب پک افطاری از میان پک های افطاری آماده و پیشنهادی مهمانو. ما ۶ پک افطاری پیشنهادی در سایت قرار داده ایم. راه دوم انتخاب پک افطاری با اقلام دلخواه توسط شماست که برای این کار به بخش بسته های پذیرایی دلخواه مراجعه کنید. سپس بخش افطار را انتخاب کنید و پک افطار خود را بچینید.

در نظر داشته باشید برای سفارش پک افطار ماه رمضان حداقل ۲ روز قبل از مراسم سفارش خود را در سایت ثبت کنید. با سفارش پک افطار مهمانو با خیال راحت مهمان ها را دعوت کنید و یک ساعت قبل از زمان افطار، پک های افطار را در مکان مورد نظرتان تحویل بگیرید.

برای اطلاع از قوانین و مقررات و شرایط سفارش، پیشنهاد میکنیم توضیحات صفحه قوانین و مقررات مهمانو را یکبار مطالعه کنید. به احتمال زیاد پس از مطالعه این صفحه سوالی نداشته باشید اما چنانچه پس از مطالعه قوانین و مقررات و بررسی سایت همچنان سوال یا ابهامی درباره پک افطاری ماره رممضان داشتید می توانید با شماره تلفن ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید تا همکاران واحد فروش مهمانو شما را راهنمائی کنند.

پک های افطاری ماه رمضان پیشنهادی مهمانو

باتوجه به تغییر هفتگی قیمت میوه و برخی اقلام داخل پک جهت اطلاع از قیمت روی لینک هر بسته کلیک کنید و از قیمت روز آن مطلع شوید.

لیست پک افطاری ماه رمضان مهمانو:

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید

پک افطارماه رمضان ۱

پک افطار ماه رمضان ۲

پک افطار ماه رمضان ۳

پک افطار ماه رمضان ۴

جهت سفارش بسته پذیرایی می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88