خرید صبحانه آماده آنلاین ویژه سازمان ها

مهمانو یک سرویس ثبت سفارش اینترنتی صبحانه و میان‌وعده در تهران است. یکی از خدمات شرکت مهمانو  ارائه انواع صبحانه آماده و گرم ویژه سازمان‌ها و شرکت هاست. ما تلاش می‌کنیم با تامین انواع صبحانه های خوشمزه، مقوی و سالم افرادی را که به خاطر زندگی شهری و مشغله زیاد کاری فرصت کافی برای آماده سازی صبحانه را ندارند را کمک کنیم.

برای خرید اینترنتی صبحانه شما می توانید به سایت مهمانو مراجعه کنید و از بین صبحانه های ارائه شده صبحانه مورد نظر را خریداری کنید.

ما در مهمانو دو نوع صبحانه ارائه می کنیم:

خرید صبحانه آماده گرم

صبحانه گرم ما شامل عدسی، خوراک لوبیا و قارچ، املت و پوره سیب زمینی و تخم مرغ آب پز می باشد. این نوع صبحانه به صورت گرم ویژه سازمانها و شرکت ها ارائه می شود. برای سفارش این صبحانه لازم است قبل از سفارش اینترنتی با شماره تلفن ۸۸۶۱۲۶۱۳ تمای بگیرید و همکاران فروش ما راهنمائی های لازم را انجام می دهند.

خرید اینترنتی صبحانه ویژه سازمانها خرید آنلاین صبحانه خرید عدسی لوبیا خرید املت
خرید آنلاین صبحانه

بسته صبحانه آماده مهمانو

این نوع صبحانه شامل پک های آماده است که شما می توانید اقلام داخل آن را خودتان انتخاب کنید و بسته مورد نظر را بچینید. اقلام پک صبحانه آماده شامل موارد زیر می باشند:

بسته نان لواش، نان تست، اپنیر خامه ای تک نفره، کره تک نفره، مربای تک نفره، عسل تک نفره، پک خرما و گردو، حلوا شکری تک نفره، شیر و شیرکاکائو تک نفره، پک چای و لیوان و قند و نبات، شکلات صبحانه تک نفره، پک خیار و گوجه، نان تست و پنیر و گردو، ساندویج نان و پنیر و خیار و گوچه

شرکت ها، سازمانها و مدارس در محدوده شهر تهران می توانند با مراجعه به سایت مهمانو نسبت به خرید صبحانه اقدام کنند و به صورت روزانه دریافت نمایند. خرید آنلاین صبحانه را با مهمانو تجربه کنید.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید :

پک صبحانه ۱

پک صبحانه ۲

پک صبحانه ۳

پک صبحانه ۴

جهت سفارش ومشاوره بسته پذیرایی می توانید باشماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *