خرید صبحانه آنلاین ویژه سازمان ها

مهمانو یک سرویس ثبت سفارش اینترنتی صبحانه و میان‌وعده در تهران است. یکی از خدمات شرکت مهمانو  ارائه انواع صبحانه آماده و گرم ویژه سازمانها و شرکتهاست. ما تلاش میکنیم با تامین انواع صبحانه های خوشمزه، مقوی و سالم افرادی را که به خاطر زندگی شهری و مشغله زیاد کاری فرصت کافی برای آماده سازی صبحانه را ندارند را کمک کنیم.

برای خرید اینترنتی صبحانه شما می توانید به سایت مهمانو مراجعه کنید و از بین صبحانه های ارائه شده صبحانه مورد نظر را خریداری کنید.

ما در مهمانو دو نوع صبحانه ارائه می کنیم:

صبحانه گرم:

صبحانه گرم ما شامل عدسی، خوراک لوبیا و قارچ، املت و پوره سیب زمینی و تخم مرغ آب پز می باشد. این نوع صبحانه به صورت گرم ویژه سازمانها و شرکت ها ارائه می شود. برای سفارش این صبحانه لازم است قبل از سفارش اینترنتی با شماره تلفن ۸۸۶۱۲۶۱۳ تمای بگیرید و همکاران فروش ما راهنمائی های لازم را انجام می دهند.

خرید اینترنتی صبحانه ویژه سازمانها خرید آنلاین صبحانه خرید عدسی لوبیا خرید املت
خرید آنلاین صبحانه

بسته صبحانه آماده:

این نوع صبحانه شامل پک های آماده است که شما می توانید اقلام داخل آن را خودتان انتخاب کنید و بسته مورد نظر را بچینید. اقلام پک صبحانه شامل موارد زیر می باشند:

بسته نان لواش، نان تست، اپنیر خامه ای تک نفره، کره تک نفره، مربای تک نفره، عسل تک نفره، پک خرما و گردو، حلوا شکری تک نفره، شیر و شیرکاکائو تک نفره، پک چای و لیوان و قند و نبات، شکلات صبحانه تک نفره، پک خیار و گوجه، نان تست و پنیر و گردو، ساندویج نان و پنیر و خیار و گوچه

شرکت ها، سازمانها و مدارس در محدوده شهر تهران می توانند با مراجعه به سایت مهمانو نسبت به خرید اینترنتی صبحانه اقدام کنند و به صورت روزانه دریافت نمایند.

تلفن تماس : ۸۸۶۱۲۶۱۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *