بسته پذیرایی صبحانه آماده را آنلاین از مهمانو سفارش دهید

امروزه بیشتر مردم خرید های روزانه خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند. خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود. خرید غذا هم از این قائده مستثنی نیست.

مثلا اگر شما رویدادی را در پیش دارید که از صبح برگزار می شود، تهیه صبحانه برای شرکت کنندگان در رویداد شما کار دشواری خواهد بود. چونکه شما درگیر کارهای اجرایی برگزاری رویداد هستید و زمان برای خرید و آماده سازی صبحانه ندارید. مهمانو برای حل این مشکل شما راه اندازی شده است.

مهمانو به شما کمک می کند به راحتی بسته های پذیرایی صبحانه آماده را به صورت اینترنتی سفارش دهید و دقیقا در زمان مورد نظر در مکان برگزاری رویداد تحویل بگیرید.

برای سفارش پک های صبحانه مهمانو کافی است به صفحه اصلی سایت مهمانو مراجعه کنید. برای سفارش دو راه دارید. یا از بسته های آماده مهمانو انتخاب کنید. و یا بسته صبحانه دلخواه خود را درست کنید. صبحانه آماده های مهمانو شامل نون تست پنیر گردو، پک چای و لیوان، بسته نون لواش، بسته نون سنگک، پنیر تک نفره، کره تک نفره، مربا تک نفره، عسل تک نفره، آبمیوه، شیر و شیرکاکائو، تخم مرغ آب پر و … می باشد.

بسته های پذیرایی صبحانه مهمانو

انتخاب مهمانو برای خرید پک صبحانه آماده چند دلیل دارد:

اول: مهمانو بسته های پذیرایی تک نفره شیک و زیبایی را طراحی کرده است که می توانید از بین آنها بسته دلخواه خود را انتخاب کنید.

دوم: تنوع اقلام صبحانه مهمانو زیاد بوده و کیفیت آنها بسیار خوب و تضمین شده است. شما می توانید انواع اقلام مختلف صبحانه را از سایت مهمانو خرید کنید.

سوم: شما می توانید از بسته های آماده صبحانه مهمانو انتخاب کنید و یا بسته خود را از بین بیش از ۱۰۰ قلم محصول بچینید.

چهارم: قیمت های خوب و رقابتی مهمانو است. اگر سفارش های شما به صورت مداوم و یا تعداد بالا باشد، مهمانو به شما تخفیف هم می دهد.

پنجم: در عرض چند دقیقه می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بسته های پذیرایی به تعداد دلخواه در زمان و مکان رویداد تحویل بگیرید و با خیال راحت به کارهای خود برسید.

پس اگر همایش، کنفرانس، دوره آموزشی، تور مسافرتی، جلسه کاری داشتید که به پک صبحانه تک نفره نیاز داشتید، مهمانو همراه شما خواهد بود.

چنانچه در زمان خرید از سایت به سوال یا ابهامی برخوردید با شماره های زیر تماس بگیرید

۸۸۶۱۲۶۱۳

۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *