بسته های پذیرایی جلسه دفاع از پایان نامه را از کجا تهیه کنیم؟

مهمانو استارت آپی است که در زمینه پذیرایی میان وعده رویدادها و صبحانه فعالیت می کند. مهمانو از طریق سایت خود، سفارش های مشتریان را دریافت می کند و در زمان و مکان رویداد به آنها تحویل می دهد.

برگزار کنندگان همایش، سمینار، جلسه دفاع پایان نامه، تور مسافرتی، جشن، مهمانی و مراسم مختلف با مراجعه به سایت مهمانو می توانند از میان بیش از ۱۵۰ محصول از دسته های میوه، شیرینی، نوشیدنی، کیک، آبمیوه، شکلات، لقمه، ساندویج، فینگرفود، آجیل، تنقلات و … اقلام پذیرایی خود را انتخاب کنند و بسته پذیرایی سفارشی خود را بسازند و در پک های شیک و متنوع که متناسب با رویدادهای مختلف طراحی شده است، تحویل بگیرند.

مهمانو سفارش های با حداقل ۱۵ پک پذیرایی را قبول می کند. برای سفارش باید حداقل یک روز قبل از مراسم اقدام به ثبت سفارش کنید. در حال حاضر مهمانو سفارش های استان تهران و البرز را قبول می کند. سایر استانها امکان ارسال بسته های پذیرایی خالی مهمانو وجود دارد.

بسته پذیرایی دفاع پایان نامه پک پذیرایی جلسه دفاع از پایان نامه
بسته پذیرایی دفاع پایان نامه

اگر شما جلسه دفاع از پایان نامه در پیش دارید حتما به سایت مهمانو مراجعه کنید و پذیرایی جلسه دفاع پایان نامه از یکی از بسته های پذیرایی آماده مهمانو تهیه کنید. برای این کار کافی است به سایت مهمانو مراجعه کنید و از پک های پذیرایی میان وعده پیشنهادی جلسه دفاع یک بسته را انتخاب کنید و یا از میان اقلام موجود در سایت بسته پذیرایی مورد نظر خود را سفارشی سازی کنید.

برای انتخاب بسته پذیرایی دفاع پایان نامه روی لینک زیر کلیک کنید

www.mehmano.com

چنانچه در زمان انتخاب و خرید بسته های پذیرایی با سوال یا ابهامی روبرو شدید می توانید با شماره تلفن های ۸۸۳۹۱۵۲۶ ، ۸۸۳۹۴۸۷۹ و ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس بگیرید.

بسته پذیرایی دفاع ارشد ، بسته پذیرایی دفاع دکتری ، پک پذیرایی جلسه دفاع ارشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *