پذیرایی تمام قد از پایان نامه با بسته های پذیرایی مهمانو!

روز جلسه دفاع پایان نامه چه برای مقطع کارشناسی ارشد و چه برای مقطع دکترا بسیار طاقت فرسا و استرس زاست، آماده کردن نتایج چندین ماه بسیار زمان بر است و نیاز به تمرکز دارد. آماده سازی مطالب و تهیه فایل ارائه، هماهنگی اساتید و داوران و اتاق ارائه و همچنین تهیه اقلام پذیرایی و…. از جمله مسائلی است که پیش از دفاع باید به آنها توجه ویژه داشت.

در این مواقع شما به عنوان دانشجو با تمام وجود در حال مدیریت کردن همگی این مراحل می باشید و این مسلما بر روی کیفیت ارائه شما اثر سوء خواهد داشت. پیشنهاد ما در این مطلب به شما این است که امور مربوط به جلسه دفاع را به دیگران واگذار کنید.
خود را درگیر پذیرایی نکنید
خرید و آماده سازی و چینش اقلام پذیرایی بسیار زمان گیر است و نیاز دارد فردی حداقل چندین ساعت از زمان خود را  به آن اختصاص دهد. ضمنا حمل و نقل این اقلام تا دانشگاه و چینش و سرو آن  بسیار پر درد سر است. پیشنهاد می کنیم پذیرایی جلسه دفاع خود را به مهمانو بسپارید. برای این کار کافیست تنها ۱ روز قبل از مراسم دفاع پایان نامه به سایت www.mehmano.com مراجعه نمایید. شما می توانید تنها با چند کلیک از اقلام داخل سایت مانند انواع میوه های فصل، کیک و شیرینی ها و انواع متفاوت نوشیدنی های گرم و سرد و … انتخاب کنید وآنها را در قالب بسته های پذیرایی تک نفره با قیمت کاملا مناسب سفارش دهید. در هنگام سفارش کافیست زمان و مکانی که تمایل دارید بسته های پذیرایی را دریافت کنید را برای ما ثبت نمایید تا آن ها را به موقع و بی درد سر تحویل بگیرید. هم همچنین با توجه به اقبال دانشجویان گرامی به این بسته های پذیرایی، مهمانو نواری مخصوص جلسه دفاع با طرح کلاه فارغ التحصیلی تهیه کرده است که سبب شده بسته ها بسیار شکیل تر به نظر برسند.

از یکی از دوستان صمیمیتان کمک بگیرید
اموری همانند هماهنگی با اساتید، تست کردن پروژکتور و … معمولا ساده اند ولی در کنار هم زمان زیادی را از شما خواهند گرفت، پیشنهاد می کنیم از یکی از دوستانتان کمک بگیرید تا ایشان با آرامش بیشتر به این امور رسیدگی کنند و شما بتوانید بهترین عمکرد را در طی ارائه خود داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *