صبحانه اداری در تهران و کرج

خرید صبحانه اداری و شرکتی برای پرسنل یک سازمان، برای مدیران آن سازمان به یک دغدغه مهم تبدیل شده است. تفاوت سلیقه ها در مواد غذایی داخل صبحانه شرکتی یکی از عوامل سختی تهیه و خرید صبحانه برای کارمندان مخصوصا با تعداد بالا است. بنابراین برای خرید صبحانه اداری باید به دنبال جایی گشت که تنوع زیادی در صبحانه داشته باشد؛ همچنین بتواند صبحانه را هر روز کاری در زمان مناسب تحویل دهد. شرکت مهمانو که به صورت فروشگاه اینترنتی در بازار پذیرایی ایران فعالیت دارد، معتبرترین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی ارائه دهنده انواع صبحانه و پذیرایی برای سازمان ها است. از دانشگاه تهران تا شرکت های بزرگ و معتبری همچون همراه اول و شهرداری مشتری های مهمانو هستند.

 زحمت خرید صبحانه شرکتی برای شما در مهمانو تنها چند کلیک است؛ اما مهمانو این حسن اعتماد شما را به عنوان مسئولیتی بزرگ می‌بیند و خود را در قبال کیفیت مواد غذایی و خدمات خود مسئول می‌داند. در ادامه این متن، به محصولات مخصوص صبحانه اداری می‌پردازیم و شما را راهنمایی می‌کنیم که چگونه بدون دردسر و زحمت هر روز در شرکتتان صبحانه اداری آماده داشته باشید. با ما همراه باشید.

خرید صبحانه اداری گرم

طبع غذایی بسیاری از کارمندان به این شکل است که دوست دارند صبحانه گرمی بخورند. مخصوصا در فصل های سرد سال، صبحانه گرم طرفدار بیشتری دارد و مورد علاقه افراد است. از این رو مهمانو در لیست صبحانه اداری خود انواع صبحانه گرم را با بهترین کیفیت قرار داده است. در ادامه این متن به محصولات داخل لیست صبحانه گرم مهمانو می‌پردازیم.

صبحانه اداری گرم با املت های مهمانو
املت گوجه فرنگی مهمانو

املت گوجه فرنگی

املت های خوشمزه مهمانو، می‌تواند یک وعده کامل برای صبحانه شرکتی شما باشد. هر وعده املت حدود ۲۵۰ گرم است و در صورت سفارش به تعداد بالا، با قیمت پایین‌تری برای شما تمام می‌شود. همچنین حداقل تعداد سفارش املت ۳۰ عدد است. بسیاری از پرسنل املت را برای صبحانه اداری بسیار دوست دارند و این غذا می‌تواند گزینه خوبی برای صبحانه یک سازمان باشد.

املت اسفناج با دورچین؛ یک صبحانه شرکتی خوشمزه
املت اسفناج با دورچین

املت اسفناج با دورچین

مانند املت گوجه‌فرنگی است و فقط به جای گوجه از سبزی مفید اسفناج استفاده شده است. این محصول مناسب ذائقه های خاص است. برای تنوع در صبحانه سازمانی این محصول پرخاصیت گزینه بسیار خوبی است. این محصول هم حدود ۲۵۰ گرم است و حداقل تعداد سفارش آن ۳۰ عدد است. برای صبحانه شرکتی خود در صورت سفارش در تعداد بالا هزینه کمتری برای هر وعده پرداخت می‌کنید.

آش شله قلمکار را با مهمانو در اداره خود تجربه کنید
آش شله قلمکار

آش شله قلمکار

یکی از دوست‌داشتنی‌ترین آش های مورد علاقه پرسنل، آش شله قلمکار است. این آش می‌تواند یک وعده عالی برای صبحانه گرم یک سازمان باشد. هر وعده این محصول حدود ۴۰۰ گرم بوده و بسیار کامل و خوشمزه است. حداقل تعداد سفارش این آش ۳۰ عدد است و به ازای سفارش در تعداد بالا نسبت به تعدادهای کمتر دارای تخفیف است. این محصول یکی از پرطرفدارترین محصولات صبحانه اداری مهمانو است.

صبحانه گرم اداری با شرکت مهمانو
خوراک لوبیا با قارچ

خوراک لوبیا با قارچ

این محصول یکی دیگر از محصولات صبحانه شرکتی گرم مهمانو است. خوردن یک کاسه خوراک لوبیا، مخصوصا در هوای سرد بسیار زیاد می‌چسبد. خوراک لوبیا با قارچ مهمانو یک گزینه خوشمزه در کنار سایر صبحانه های گرم متنوع مهمانو است. وزن این محصول ۴۰۰ گرم بوده و حداقل تعداد سفارش این محصول ۳۰ عدد است. همچنین برای خرید در تعداد بالای ۲۵۰ و ۵۰۰ وعده دارای قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری است. این صبحانه اداری خوشمزه را حتما امتحان کنید.

صبحانه اداری خود را از شرکت مهمانو سفارش دهید یک حلیم داغ و خوشمزه!
حلیم خوشمزه مهمانو

حلیم

این ترکیب خوشمزه گندم و گوشت از مقوی‌ترین صبحانه اداری های گرم مهمانو است. اگر داشتن انرژی و شادابی کارمندان برای شما اهمیت زیادی دارد، حلیم یکی از بهترین گزینه های صبحانه شرکتی شما است. این محصول برای تعداد بالای ۲۵۰ عدد، ۵ درصد تخفیف و برای تعداد بالای ۵۰۰ عدد، تخفیف ۷ درصدی دارد. مهمانو به عنوان معتبرترین برند پذیرایی در صبحانه شرکتی همواره سعی کرده محصولات خود را در بالاترین کیفیت تولید کند و این کیفیت را مشتری های مهمانو تایید کرده‌اند.

عدسی مهمانو؛ یک صبحانه داغ و خوشمزه در اداره
صبحانه اداری گرم عدسی


عدسی

یک کاسه حدود ۴۰۰ گرمی عدسی مهمانو یک صبحانه پرفایده است. وجود این غذای خوشمزه در صبحانه شرکتی می‌تواند رضایت کارکنان یک شرکت را بسیار بالا ببرد. حداقل تعداد سفارش ۳۰ عدد است و در صورت خرید انبوه تخفیف هم شامل خرید شما می‌شود. این صبحانه اداری گرم را برای سازمان خود سفارش دهید و در زمان مناسب تحویل بگیرید و لذت ببرید.

همانطور که مشاهده کردید، مهمانو صبحانه سازمانی های گرم و خوشمزه و متنوعی دارد. مهمانو سعی کرده محصولاتی تولید کند که همه نوع ذائقه‌ای از خوردن آن‌ها لذت ببرد. همچنین توانایی پخت محصولات در اعداد بالا وجود دارد. به دلیل فرایند پخت و پز صبحانه شرکتی گرم، از ۴۸ ساعت قبل صبحانه های گرم را می‌توانید سفارش دهید. برای سفارش دادن، روی صبحانه اداری گرم کلیک کنید.

خرید صبحانه اداری سرد

علاوه بر صبحانه گرم، مهمانو صبحانه اداری های غیر گرم و اصطلاحا، انواع صبحانه سرد نیز دارد. مصرف این مدل از صبحانه ها بسیار راحت است و هزینه نسبتا کمتری نسبت به صبحانه های گرم دارد. مهمانو در صبحانه شرکتی سرد نیز مانند صبحانه گرم دارای تنوع فراوان برای انواع سلیقه‌ ها و ذائقه ها است. در ادامه به محصولات صبحانه اداری سرد مهمانو اشاره می‌کنیم.

پنیر صبحانه اداری شما را ما تامین می‌کنیم
پنیر تک نفره

پنیر تک نفره

پنیر معمولا پای ثابت سفره صبحانه ماست. ممکن است در سازمان ها، پرسنل پنیر را به صورت باز مصرف کنند که این موضوع از نظر بهداشتی مشکل دارد و می‌تواند سبب شیوع بیماری و ویروس های مختلف از جمله کرونا شود. ولی با پنیرهای بسته‌بندی تک نفره موجود در پک صبحانه شرکتی مهمانو، مسائل بهداشتی رعایت می‌شود. همچنین پرسنل دوست دارند صبحانه اداری آن‌ها به شکل تکی باشد و نسبت به این موضوع احساس بهتری دارند. با خرید تعداد بالا در این محصول هم، از تخفیف برخودار می‌شوید.

مربای تک نفره صبحانه شرکتی شما را ما تامین می‌کنیم
مربا تک نفره

مربای تک نفره

مربا هم معمولا در صبحانه در کنار کره مصرف می‌شود. مربا تکنفره هم مانند پنیر تکنفره بهداشتی تر است و مصرف آن راحت‌تر است. خرید بالای ۲۵۰ عدد و ۵۰۰ عدد این محصول هم شامل تخفیف می‌شود. این محصول را حتما در صبحانه اداری خود امتحان کنید.

عسل تک نفره صبحانه اداری خود را از ما بخواهید!
عسل تک نفره

عسل تک نفره

این محصول هم در کنار کره بسیار خوشمزه است. مصرف این محصول به صورت تکنفره در محیط های عمومی و آلوده توصیه می‌شود. به علاوه خرید در تعداد بالا این محصول هم دارای تخفیف است. عسل تک‌نفره در صبحانه اداری می‌تواند یک گزینه ارزان ولی خوشمزه باشد.

صبحانه شکلات را به صورت تک نفره در تعداد بالا از ما بخواهید!
شکلات صبحانه تک نفره

شکلات صبحانه تک نفره

یکی از خوشمزه‌ترین خوراکی های صبحانه، شکلات صبحانه است. معمولا شکلات صبحانه را به صورت لیوان های باز و بزرگ مورد استفاده قرار می‌دهند. ولی مهمانو برای پک صبحانه شرکتی خود از شکلات صبحانه تک نفره برای راحتی و بهداشت کارکنان شما استفاده می‌کند. تخفیفات این محصول هم مانند سایر محصولات صبحانه اداری مهمانو است.

کره تک نفره صبحانه شرکتی را ما تامین می‌کنیم
کره تک نفره

کره تک نفره

این محصول که چربی طبیعی شیر است، معمولا در کنار عسل و مربا در صبحانه مصرف می‌شود. همچنین برخی افراد کره را ب همراه پنیر در وعده صبحانه خود مصرف می‌کنند. این محصول هم خوشمزه و هم ارزان است. مهمانو کره تک نفره بسته بندی شده را در بسته صبحانه شرکتی شما قرار می‌دهد. به همین جهت از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی هنگام صرف صبحانه در شرکتی خیالتان راحت باشد. هرچقدر که این محصول را در تعداد بالاتری تهیه کنید، از تخفیفات بیشتری بهره‌مند می‌شوید.

حلوا شکری تک نفره برای صبحانه کاری
حلوا شکری تک نفره

حلوا شکری تک نفره

حلوا شکری تک نفره پک صبحانه اداری مهمانو هم گزینه ای است که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذاشت. این محصول هم کاملا بسته‌بندی و سالم است و هم خرید در تعداد بالا شامل تخفیف می‌شود.

خرید کرم ارده تک نفره
کرم ارده تک نفره

کره ارده یک نفره

وجود ارده کنجد در صبحانه شرکتی، وعده صبحانه را انرژی ‌زا و متفاوت می‌کند. این محصول یک نفره بسیار خوشمزه و مقوی بوده و در تعداد بالا دارای تخفیف است. وزن این عضو خوشمزه صبحانه اداری مهمانو، ۳۰ گرم است. توصیه می‌کنیم حتما این محصول مقوی را استفاده کنید.

تخم مرغ آبپز صبحانه ادرای را از ما تامین کنید
تخم مرغ آبپز و گوجه

تخم مرغ آبپز و گوجه

تخم مرغ یکی از سالم‌ترین و کامل‌ترین غذاهای موجود در جهان است. همچنین گوجه در کنار تخم مرغ آبپز یک ترکیب بی‌نظیر در صبحانه شرکتی شما ‌می‌سازد. مهمانو بسته بندی های یک عددی و دو عددی تخم مرغ آبپز در کنار گوجه دارد که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از آن‌ها در بسته صبحانه اداری خود استفاده کنید. خرید این محصول هم در تعداد بالا بی‌بهره از تخفیف نیست.

پک گردو و گوجه و خرما صبحانه شرکتی
پک گردو و گوجه و خرما

خیار و گوجه و گردو و خرما

خیلی از ما ایرانیان عادت داریم که در کنار پنیر در صبحانه، مواد غذایی دیگری هم مصرف کنیم. خیار و گوجه و گردو و خرما از این موارد هستند. به همین دلیل مهمانو در پک صبحانه شرکتی خود پک خیار و گوجه، پک گردو و خرما و پک گردو و گوجه و خرما تعریف کرده است. این محصولات دارای بسته بندی کاملا بهداشتی هستند و همه ذائقه ها را شامل می‌شوند. این محصولات برای شرکت ها با پرسنل زیاد دارای تخفیف هستند. تجربه نشان داده که پرسنل از وجود چنین محصولاتی در صبحانه کاری خود استقبال می‌کنند.

نان لواش مهمانو برای صبحانه اداری
نان لواش مهمانو

نان لواش و تست و برگر

نان عضو جدایی‌ناپذیر سفره صبحانه است و بقیه محصولات در کنار نان معنا پیدا می‌کنند. مهمانو هم که سفره صبحانه اداری آن به گستره تمام سازمان های معتبر است، سعی کرده در محصولات خود هر سلیقه ای را جای دهد. نان های سنتی و صنعتی گزینه‌هایی هستند که به شما حق انتخاب حتی در نان های پک صبحانه شرکتی مهمانو می‌دهند. نان لواش و نان برگر و نان تست بسته بندی شده کاندیدای نان صبحانه مجموعه شما هستند. خرید در تعداد بالا این محصولات نیز، دارای تخفیف است.

نبات تک نفره
نبات تک نفره

نبات و شکر و قند صبحانه شرکتی مهمانو

چای صبحانه برای خوشمزه شدن نیاز به مواد قندی جهت شیرین کردن دارد. مهمانو در این زمینه هم گزینه هایی رو در مقابل شما قرار داده است. شما می‌توانید برای شیرین کردن پک صبحانه اداری مهمانو از نبات یا شکر و یا قند استفاده کنید. هر سه این موارد به صورت بسته‌ بندی شده است و کاملا در تولید آن پروتکل های بهداشتی رعایت شده است. مهمانو همیشه در تلاش بوده که در صبحانه شرکتی و سایر محصولاتش کام شما عزیزان را شیرین کند.

همانگونه که مشاهده کردید مهمانو تقریبا تمام مواد غذایی داخل صبحانه را در محصولات خود گنجانده تا با حق انتخاب بالا، بسته صبحانه شرکتی خود را بچینید. این بسته های صبحانه پرستیژ و برند سازمان شما را برای کارمندانتان قوی می‌کند و کارکنانتان با تبلیغات دهان به دهان جایگاه شرکتتان را تقویت می‌کنند. بنابراین می‌توانید برای انتخاب محصولات صبحانه اداری مهمانو روی صبحانه سرد کلیک کنید.

پک خالی مهمانو برای پذیرایی و صبحانه اداری و صبحانه شرکتی
پک خالی مهمانو

پک خالی صبحانه شرکتی

ممکن است که شما بخواهید صبحانه را در سازمانتان خودتان تدارک ببینید و فقط نیاز به بسته‌بندی شیک داشته باشید. همچنین احتمال دارد به دلیل رعایت بهداشت و پروتکل های بهداشتی قصد داشته باشید که پرسنلتان به صورت تنها صبحانه شرکتی را مصرف کنند. یکی از بهترین گزینه‌ها خرید پک های خالی مهمانو برای صبحانه اداری سازمانتان است. این پک ها به شکل جعبه های شیک و باکلاس است و پرستیژ کار شما را بالا می‌برد. تنوع حتی در بسته بندی های صبحانه شرکتی مهمانو وجود دارد و این جعبه ها در ابعاد مختلف و متفاوت وجود دارند. همچنین شما می‌توانید ربان با رنگ های متفاوت از مهمانو تهیه کنید و جعبه خود را با آن ببندید. این بسته بندیی های زیبا را بهتر است که در تعداد بسیار زیادی بخرید، زیرا هم از تخفیف بیشتری برخوردار می‌شوید و هم می‌توانید تا مدت زیادی از آن استفاده کنید.

پک صبحانه اداری پیشنهادی مهمانو
پک صبحانه اداری پیشنهادی مهمانو

پک های صبحانه اداری پیشنهادی مهمانو

شما با توجه به منو گسترده محصولات صبحانه شرکتی مهمانو، گزینه های زیادی را برای چیدن پک صبحانه شرکتی مهمانو دارید. علاوه بر این، کارشناسان خبره مهمانو که سال ها سابقه عرضه صبحانه به بزرگترین شرکت ها و متنوع‌ترین سلیقه‌ها را دارند، پک های صبحانه اداری پیشنهادی را نیز برای شما قرار داده اند. چینش این بسته پذیرایی های صبحانه شرکتی مهمانو به شکل حرفه ای طراحی شده است. زیرا هم شامل همه سلیقه ها می‌شود و هم صبحانه کاملی از نظر ارزش غذایی هستند. خرید در تعداد بالا این پک های پیشنهادی صبحانه هم شامل تخفیفات خوبی است. برای خرید این محصولات همین حالا روی پک صبحانه اداری مهمانو کلیک کنید.

نحوه خرید محصولات صبحانه اداری مهمانو

حالا پس از بالا و پایین کردن انواع مواد غذایی و محصولات، وقت خرید بدون دردسر صبحانه از مهمانو است. ابتدا تعداد صبحانه های مورد نیاز هر روز خود را حساب کنید. همان طور که در طول متن بارها اشاره کردیم خرید در تعداد بالای ۲۵۰ و بالای ۵۰۰ در اکثر محصولات مهمانو دارای تخفیف است. پس هر تعداد بیشتری که سفارش دهید، تخفیف بیشتری شامل خریدتان می‌شود. بهتر است که ۴۸ ساعت قبل از مصرف صبحانه شرکتی خود را از مهمانو سفارش دهید. پس از انتخاب محصولات مورد نظراتان و اضافه کردن به سبد خرید، می‌توانید به راحتی و با زحمت تنها چند کلیک سفارش خود را خریداری کنید. همچنین به شما توصیه می‌کنیم برای هماهنگی ها و گرفتن مشاوره در انتخاب صبحانه اداری با شماره ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88