کمپین افطار همدلی در ماه مبارک رمضان آغاز شد

با گسترش ویروس کرونا برگزاری تجمعات در کشور ممنوع شده است و امسال برپایی سفره های افطاری با محدودیت های زیادی مواجه خواهد بود. شرایط بحرانی ویروس کرونا باعث شده بسیاری از مردم از ترس انتشار ویروس کرونا برپایی سفره های افطار ماه رمضان را لغو کنند. اما ما در مهمانو با راه اندازی کمپین #افطار_همدلی این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی ثواب افطاری دادن در ماه مبارک رمضان را از دست ندهید.

افطار همدلی

شما میتوانید به هر تعدادی که مایل هستید پک افطاری سفارش دهید. ما پک های افطار را به صورت روزانه در مراکزی که افراد نیازمند هستند و یا اولویت در توزیع بسته های افطار دارند توزیع میکنیم. انتخاب محل توزیع پکهای افطار با شما می باشد. البته چنانچه شما جائی را مدنظر داشته باشید ما پک های افطار را به آنجا ارسال کنیم.

مراکزی که ما در مهمانو جهت توزیع پک های افطار ماه رمضان شناسائی کردیم عبارتند از:

بیمارستان ها (بیماران، پرستاران و کادر درمان بخش مراقبت از بیماران کرونا)

مساجد (توزیع بین افراد نیازمند محلی)

موسسات خیریه

مراکز تحت پوشش بهزیستی

و …

شما میتوانید به جای برگزاری مهمانی ها و افطاری دادن های تجملاتی برای افرادی که نیازی به اطعام ندارند، پک های افطار را برای نیازمندان واقعی ارسال کنید و ثواب بیشتری ببرید.

برای مشاهده و خرید اینترنتی پک های افطاری به سایت مهمانو به نشانی www.mehmano.com مراجعه کنید.

پک افطاری ماه رمضان

نمونه پک های کمپین افطار همدلی ماه رمضان مهمانو در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده قیمت و خرید روی پک افطار کلیک کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88