کمپین افطاری ساده مهمانو

کمپین افطاری ساده مهمانو
روزه گرفتن و افطاری نماد شاخص ماه مبارک رمضان است. در احادیث فصیلت های بسیار زیادی برای روزه شمرده شده است. در حدیث از معصومین داریم که افطاری دادن به برادر روزه دارت بالاتر از روزه داری خودت است. افطاری دادن عملی است که در آن به توجه به دیگران تاکید شده است و به عمل افطاری دادن سفارش شده و در عین سادگی برای آن حسنه بسیار بالایی قائل شده اند. همچنین قابل توجه است که سفارش بر افطار کردن روزه دار است و تفاوتی میان فقیر و غنی قائل نشده است.
از طرفی در کشور ما نیز به این سنت الهی توجه فراوانی می شود. چند سالی است که مراسم افطاری در مساجد و یا امکاکن مختلفی برپا می شود. رهبری معظم انقلاب هم در یکی از سخنرانی های خود فرمودند: یک سنت خوب، افطاری دادن خوب و بی پیرایه در مساجد و خیابان هاست.
عمل به این امر نیکو سبب شده است سفره های افطاری ساده ای که در مساجد رواج پیدا کرده اند سبب همنشینی و صله رحم تعدادی زیادی از روزه دار فقیر و غنی در کنار هم شده است.
در این بین مهمانو به عنوان بزرگ ترین بستر سفارش آنلاین بسته های پذیرایی آماده رویداد در راستای ترویج این امر خطیر بسته های افطاری ماه رمضان را بسیار ساده طراحی کرده است به طوری که هر فرد روزه داری که وارد مراسمی شود به راحتی و به سادگی بتوان از او پذیرایی به عمل آورد.
نکته ای که مهمانو به آن توجه کرده بسته بندی های زیبایی که در عین سادگی رنگ و لعاب جدیدی را به مراسم های افطاری می دهد. با توجه به اینکه بسته بندی مهمانو قابل بازیافت هست در عین اینکه به ترویج افطاری ساده توجه کرده به محیط زیست هم کمک می کند و از تولید مقدار زیادی زباله جلوگیری به عمل می آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *