مهمانو را چرا استفاده کنیم؟

1- قیمت رقابتی


هزینه پک های پذیرایی مهمانو به نسبت سایر رقبا کاملا رقابتی است. از آنجایی که مهمانو به صورت روزانه حجم خرید بالایی دارد توانسته است قیمت خرید اقلام پک های پذیرایی را کاهش دهد و هزینه های مشتری را کاهش دهد. همچنین مهمانو با افزایش بهره وری در فعالیتهای خرید، شستشو، بسته بندی و … هزینه های عملیاتی خود را کاهش داده داشت. نهایتا مهمانو حاشیه سود خود را کاهش داده است تا بتواند با کاهش قیمت رضایت مشتریان را جلب نماید.

2- سهولت خرید

سازوکار سفارش و دریافت پک های پذیرایی مهمانو بسیار ساده و راحت می باشد. تنها کافی است مشتریان به سایت مهمانو مراجعه کنند و از میان پک های پیشنهادی پک مورد نظر خود را انتخاب کنند. و یا از میان بیش از ۶۰ نوع اقلام موجود در سایت پک خود را باتوجه به نیاز خود بسازند. اگر کسی نتواند از طریق سایت اقدام کند می تواند از طریق تلفن سفارش خود را ثبت کند و در زمان و مکان مورد نظر پک های پذیرایی آماده را تحویل بگیرند.

پک پذیرایی مهمانو
پک پذیرایی

3- تنوع پک های پذیرایی

این شرکت برای انواع رویداد ها و مراسم های مختلف انواع پک های پذیرایی میان وعده و صبحانه را طراحی و آماده کرده است. مشتریان می توانند از میان بیش از ۲۵ پک پیشنهادی پک مورد دلخواه را انتخاب کنند. مهمانو بسته های پذیرایی متنوعی را از قیمت ۲۵۰۰ تومان تا ۱۲۰۰۰ تومان برای مشتریان محترم طراحی کرده است. مشتریان می توانند اقلام داخل پک را از دسته های میوه، شیرینی، کیک، کاپ کیک، آجیل، شکلات، لقمه و صبحانه، آبمیوه و … انتخاب کنند.

4- پذیرایی شیک وبا کیفیت

پک های مهمانو بسیار شیک و با کیفیت طراحی شده است. این شرکت برای مراسم های مختلف پک های اختصاصی طراحی کرده است. مهمانو برای همایش ها و کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی، جلسات و برنامه های سازمان ها، جلسات دافع پایان نامه، مراسم ترحیم، جشن ها و سوگواری ها و … پک های متنوع و رنگارنگی را طراحی کرده است که مشتریان می توانند از میان آنها بسته های پذیرایی را انتخاب کنند.

5- حافظ محیط زیست

پک های پذیرایی مهمانو از جنس مقوای کرافت بهداشتی می باشد. پک هایی که برای تولیدشان هیچ درختی قطع نشده است. مقوای پک های این شرکت تولید کارخانه باختر گستر پارسیان در شهر ایلام است. مهمانو به استفاده از تولید داخلی افتخار می کند. ما تلاش میکنیم با عدم استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی آسیب کمتری به محیط زیست بزنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *