خرید اینترنتی پک پذیرایی مراسم ختم ، مشاهده پک های پیشنهادی

یکی از آداب و فرهنگ مرسوم در کشور ما برگزاری مراسم ترحیم عزیزان از دست رفته می باشد. خانواده مرحوم چندین مراسم ترحیم به یاد عزیز خود برگزار می کنند. دوستان و اقوام و آشنایان هم با حضور در این مراسم برای مرحوم فاتحه نثار کرده و از خداوند طلب آمرزش و بخشش برای مرحوم می نمایند. معمولا سومین روزخاکسپاری مراسم ختم، هفتمین روز مراسم ترحیم، چهلمین روز مراسم چهل و برای سالگرد مراسم جداگانه ای برگزار می گردد.

همچنین خانواده مرحوم معمولا غذا، میوه، خرما، شیرینی و … برای آمرزش و ثوابی که به ایشان هدیه می شود بین افراد مختلف پخش می کنند. پذیرایی در مراسم ختم و چهلم هم معمولا مرسوم است. معمولا خانواده مرحوم بسته های پذیرایی میوه و شیرینی و حلوا و خرما را بین مهمان های مراسم توزیع می کنند و یا در پایان مراسم در زمان خروج مهمان ها پک های پذیرایی به مهمان ها تحویل می دهند.

پذیرایی مراسم ختم

معمولا در یک مراسم ختم بین ۱۵۰ تا ۱۰۰۰ نفر شرکت می کنند. آماده سازی پک های پذیرایی مراسم ختم با این تعداد معمولا کار سخت و وقت گیری می باشد. از آنجائی که اغلب اعضای خانواده در شوک فوت مرحوم تازه گذشته هستند و همچنین درگیر هماهنگی ها و برگزاری مراسم می باشند، گاهی اوقات خرید میوه و شیرینی، شستشوی میوه ها، خرید ظروف یکبار مصرف، بسته بندی میوه و شیرینی و … و آماده سازی پذیرایی مراسم در شان آنها امکان پذیر نمی باشد.

بر این اساس خانواده مرحوم معمولا ترجیح میدهند کار آماده سازی بسته های پذیرایی مراسم ختم به یک شرکت معتبر بسپارند تا با خیال راحت بتوانند مراسم ختم را برگزار کنند.

خرید پک پذیرایی مراسم ختم

پیشنهاد ما به شما شرکت مهمانو می باشد. شرکت مهمانو حدود سه سال در زمینه آماده سازی پک های پذیرایی مراسم و رویداد های مختلف فعالیت می کند و ماهانه بیش از ۱۵۰ مشتری دارد. بسیاری از بانک ها، وزارت خانه ها، سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی از بسته های پذیرایی آماده مهمانو برای جلسات، همایش ها، مجامع عمومی، مهمانی ها و رویدادهای مختلف خود استفاده می کنند.

برای سفارش پک های پذیرایی مراسم ختم دو راه وجود دارد. راه اول انتخاب پک پذیرایی آماده مراسم ختم، راه دوم انتخاب پک پذیرایی بر اساس چیدمان شما. برای انتخاب پک پذیرایی بر اساس چیدمان شما به بخش بسته های پذیرایی دلخواه در صفحه اول سایت مهمانو مراجعه کنید. برای انتخاب پک پذیرایی آماده، به بخش بسته پذیرایی آماده در صفحه اول سایت مراجعه کنید.

برای راحتی کار شما ما تعدادی از پک های پذیرایی آماده مراسم ختم در زیر ارائه کرده ایم. باتوجه به تغییر هفتگی قیمت میوه و برخی اقلام داخل پک جهت اطلاع از قیمت روی لینک هر بسته کلیک کنید و از قیمت روز آن مطلع شوید.

پک های پذیرایی آماده مراسم ختم مهمانو

بسته پذیرایی ترحیم ۱
بسته پذیرایی ترحیم ۲
بسته پذیرایی ترحیم ۳
بسته پذیرایی ترحیم ۴
بسته پذیرایی ترحیم ۵
بسته پذیرایی ترحیم ۶

برای اطلاع از قوانین و مقررات و شرایط سفارش ، پیشنهاد میکنیم حتما توضیحات قوانین و مقررات سایت مهمانو را یکبار مطالعه کنید.

چنانچه پس از مطالعه قوانین و مقررات و بررسی سایت همچنان سوال یا ابهامی داشتید می توانید با شماره تلفن ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید تا همکاران واحد فروش مهمانو شما را راهنمائی کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88