پک مراسم ترحیم مهمانو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مهمانو ارائه دهنده پک میوه ترحیم و بسته پذیرایی ترحیم ویژه مراسم عزا.

مهمانو، وبسایت خرید آنلاین بسته های پذیرایی و میوه مراسم، بسته های ویژه ای برای پذیرایی مراسم ختم شما عزیزان تدارک دیده است. شرایط خاص مراسم ترحیم و دغدغه های آن به صاحبان مجالس فرصت کافی برای تدارک پذیرایی اعم از  سفارش اقلام با کیفیت، حمل و نقل، شست شو و آماده سازی و بسته بندی و پک کردن اقلام نمی دهد.

مهمانو، با تهیه بسته های پذیرایی ترحیم با تنوع محصول فراوان و برخوردار از کیفیت بالا، شما عزیزان را از این دغدغه رهایی می بخشد. شما با سفارش پک مراسم ختم شامل تمامی اقلام پذیرایی مراسم ترحیم، براحتی می توانید پذیرایی آبرومند، درخور و ویژه ای از مهمانان خود داشته باشید.

این بسته های پذیرایی، از ظاهر و طراحی ویژه ای برخوردار بوده و براحتی می توانند در انواع سالن های مجلس ترحیم، مسجد و سایر اماکنی که برای مراسم ترحیم و عزا انتخاب می کنید استفاده شوند.

شما از طریق وبسایت مهمانو به آدرس Mehmano.com می توانید با مراجعه به بخش ترحیم، انواع میوه ها و آشامیدنی ها و همچنین سایر مورادی همچون خرما، حلوا، شیرینی و کیک ویژه مراسم عزا و غیره را انتخاب و در بسته بندی مورد نظر خود قرار دهید.

مهمانو ارائه دهنده پک میوه ترحیم و بسته پذیرایی ترحیم ویژه مراسم عزا.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1195″ img_size=”full” alignment=”right”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

سفارش بسته

www.mehmano.com

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1328″ img_size=”full” alignment=”right”][/vc_column][/vc_row]

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید :

پک پذیرایی ترحیم ۳

پک پذیرایی ترحیم ۴

پک پذیرایی ترحیم ۵

پک پذیرایی ترحیم ۶

جهت مشاوره و سفارش بسته پذیرایی می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *