پک بهداشتی ماسک و دستکش و ژل ضدعفونی کننده دست و پد الکل

خرید اینترنتی پک بهداشتی ماسک و دستکش و ژل ضدعفونی کننده دست و پد الکل ، پک بهداشتی ماسک و دستکش از کجا بخرم؟

متاسفانه مجددا ویروس کرونا در کشور ما شیوع پیدا کرد و بسیاری از مردم عزیز به این بیماری دچار شده اند. تنها راهی که برای مقابله با این بیماری وجود دارد رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی است که از طرف ستاد مبارزه با کرونا اعلام شده است.

از آنجائی که بسیاری از سازمان ها و شرکت ها مجبور هستند در این دوران به فعالیت های خود ادامه دهند و یا جلسات و مراسم ها را برگزار کنند، شرکت مهمانو باتوجه به شرایط جدید، با تغییر در فرآیند های کاری و محصولات و خدمات خود، آمادگی خود را برای خدمت رسانی به مردم عزیز اعلام می دارد.

پک بهداشتی سازمانی

یکی از نیازهایی که برخی از شرکت ها اعلام داشتند آماده کردن پک بهداشتی ماسک و دستکش و اقلام ضدعفونی کننده بود. بر این اساس مهمانو پک بهداشتی سازمانی را آماده کرده است. این پک بهداشتی شامل ۲۰ عدد ماسک سه لایه پرستاری، ۲۰ پد الکل، ۲ ژل ضدعفونی کننده دست ۶۰ گرمی بس و یک بسته دستکش وینیل ۵عددی می باشد. البته با توجه به نیاز هر مشتری امکان تغییر در پک بهداشتی ماسک و دستکش و … وجود دارد.

پک بهداشتی مهمانو در دو شکل زیر وجود دارد:

پک بهداشتی ماسک و ژل ضدعفونی کننده
پک بهداشتی تک نفره

رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی

ما به همه مشتریان عزیز اطمینان می دهیم کلیه فرآیند آماده سازی و بسته بندی پک بهداشتی در محیط تمیز و ضدعفونی شده و با استفاده از ماسک و دستکش انجام می شود.

خرید آنلاین پک بهداشتی ماسک و دستکش و ژل ضدعفونی کننده دست و پد الکل

برای خرید پک بهداشتی ماسک و دستکش و ژل ضدعفونی کننده دست بس و پد الکل به صفحه اقلام بهداشتی سایت مهمانو مراجعه کنید و سفارش خود را به صورت تکی و یا پک بهداشتی سازمانی ثبت نمایید.

برای مشاهده اقلام بهداشتی مهمانو روی لینک زیر کلیک کنید.

اقلام بهداشتی

چنانچه در زمان خرید پک بهداشتی ماسک و دستکش و ژل ضدعفونی کننده دست و پد الکل از سایت مهمانو سوال یا ابهامی داشتید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

۸۸۶۱۲۶۱۳ ، ۸۸۶۱۰۶۴۹ ، ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *