پذیرایی ترحیم را چگونه انجام دهیم؟

همه ما دوست داریم با برگزاری مجالس ترحیم، یاد و خاطره عزیزان از دست رفته خود را زنده نگه داریم. مراسم ختم در واقع مرهمی بر قلب رنج کشیده بازماندگان است. پذیرایی ترحیم می‌تواند به شکل بسته پذیرایی و بسته میوه باشد. گاهی علاوه بر پذیرایی های مرسوم، ناهار و یا شام هم می‌دهند. به هر ترتیب و شکل سعی می‌کنند با پذیرایی از مهمانان هم رسم مهمان نوازی به جا آورند و هم با پذیرایی ترحیم حضار را دعوت به قرائت فاتحه برای فرد مرحوم شده بکنند. هدف از نگارش این متن کمک به شما عزیزان برای پذیرایی ترحیم به شکل بهتر و پسندیده تر و تهیه بسته پذیرایی و بسته میوه به صورت شیک  تر است. با ما همراه باشید.

سینی های خرما و حلوا برای پذیرایی ترحیم

علاوه بر بسته پذیرایی و بسته میوه، معمولا در ورودی مجالس ختم از سینی های خرما و حلوا استفاده می‌کنند. جدیدا از حلوا و خرمای تزئین شده به شکل های مختلف استفاده می‌شودس. اما در اغلب موارد از خرما با مغز گردو استفاده می‌کنند. همچنین از حلوای بیسکوئیتی (حلوای ویفری) استفاده می‌شود. این موارد را هم خودتان می‌توانید درست کنید و هم می‌توانید سفارش دهید. چون درست کردن این موارد سخت است و اکثر صاحبان عزا حال و حوصله زیادی ندارند توصیه می‌شود این موارد را سفارش دهید.

سینی حلوا ویفری تازه مهمانو
سینی حلوا ویفری تازه مهمانو

سفارش دادن سینی حلوا و سینی خرما ختم

برای سفارش دادن حلوا و خرما گزینه های زیادی وجود دارد ولی در بسیاری از مواد علی رغم هزینه های زیاد، حلوا و خرما نامرغوب نصیب شما می‌شود. ولی ما یک جای مطمئن را به شما معرفی می‌کنیم. سرویس پذیرای مهمانو گزینه خوبی برای تهیه سینی حلوا و خرما است. مهمانو یک سایت است که شما سینی حلوا و خرما را سفارش می‌دهید و در روز مجلس ترحیم به شما در مکان مجلس تحویل داده می‌شود.

سینی حلوا گردویی با روکش حلوا
سینی خرما گردویی با روکش حلوا مهمانو

تهیه بسته میوه و بسته پذیرایی ترحیم

عده ای پذیرایی مراسم خود را به شکل سنتی انجام می‌دهند. ولی اکثر افراد به دلیل دردسرهای روش سنتی، با بسته پذیرایی این کار را انجام می‌دهند. بسته پذیرایی معمولا شامل ۴ قلم خوراکی است. از انواع میوه و انواع کیک و نوشیدنی در بسته پذیرایی ترحیم استفاده می‌کنند. بسته میوه شامل کارد پلاستیکی یک بار مصرف برای خوردن میوه های بسته میوه است. معمولا از موز در بسته میوه مراسم ختم استفاده می‌کنند. میوه های داخل بسته میوه باید از بهترین میوه های بازار تهیه شود. معمولا میوه های مجلسی و درشت را در بسته میوه قرار می‌دهند. تهیه بسته پذیرایی ترحیم برای تعداد زیاد مهمانان مراسم ختم واقعا سخت است. تهیه پذیرایی این نوع مراسم ها هم وقت زیاد و هم حوصله زیاد می‌خواهد. احتمالا هیچ کدام از این موارد را خانواده عزیز از دست رفته ندارند. برای همین توصیه می‌کنیم بسته پذیرایی را سفارش دهید.

سفارش بسته پذیرایی ختم به شکل آماده

در حال حاضر بهترین سرویس تولید بسته پذیرایی آماده شرکت مهمانو است. معمولا برای تهیه انواع پذیرایی ترحیم از این فروشگاه اینترنتی استفاده می‌شود. مهمانو هم دارای بسته بندی شیکی است و هم اقلام خوراکی واقعا اعلایی در بسته پذیرایی خود قرار می‌دهد. همچنین بدون مراجعه حضوری سفارش شما هرچقدر هم که زیاد باشد در زمان و مکان مراسم تحویل می‌دهد. شما در چند دقیقه می‌توانید نتیجه کاری که قرار است در چند روز انجام دهید را با مهمانو بگیرید. برای همین خانواده های داغدار از این سایت استفاده می‌کنند.

شربت خاکشیر و تخم شربتی مهمانو
شربت خاکشیر و تخم شربتی مهمانو

چای برای فصول سرد و شربت برای فصول گرم سال

معمولا علاوه بر موارد ذکر شده در پذیرایی، از چای و یا شربت هم استفاده می‌کنند. معمولا چای برای فصل های سرد و شربت برای فصل های گرم سال است ولی از شربت در فصل های سرد هم استفاده می‌شود. شربت ها معمولا مواد افزودنی نامناسب برای بدن دارند و استفاده از آن ها توصیه نمی‌شود. انواع شربت و آب پرتقال طبیعی و شربت آب لیمو و شربت خاکشیر و تخم شربتی هم خوشمزه تر هستند و هم برای بدن بهتر هستند. استارتاپ مهمانو همه این نوع شربت های طبیعی را در بالاترین کیفیت و بطری های زیبا تولید می‌کند و می‌توانید به راحتی سفارش دهید.

آب پرتقال و شربت پرتقال مهمانو تو هوای گرم میچسبه
آب پرتقال و شربت پرتقال مهمانو تو هوای گرم میچسبه

معرفی بیشتر مهمانو برای خرید پذیرایی ترحیم آماده

همانطور که در چند جای متن گفتیم، مهمانو یک سرویس قوی تولید انواع پذیرایی مخصوصا پذیرایی ختم است. امروزه برگزارکننده های مراسم ترحیم از پذیرایی های آماده مهمانو به دلیل سهولت استفاده می‌کنند. شما برای سفارش انواع پذیرایی مراسم ختم خود کافی است وارد سایت مهمانو شوید. سپس بسته میوه و پذیرایی خود را انتخاب کنید و یا خود اقلام خوراکی دلخواه در مهمانو را در پک خود بچینید. برای گرفتن مشاوره با ۸۸۶۱۲۶۱۳ -۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید:

پک پذیرایی ترحیم ۳

پک پذیرایی ترحیم ۴

پک پذیرایی ترحیم ۵

پک پذیرایی ترحیم ۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *