میوه عروسی ها و جشن هایتان را از ما بخواهید

اگه شما تا به حال درگیر تدارک جشن عروسی شده باشید، می دونید که خرید و آماده سازی میوه عروسی یکی از کارهای مهم و سخت روز عروسیه. معمولا آقای داماد از صبح مشغول گل زدن ماشین عروس هستن و بعد باید برن آرایشگاه دنبال عروس خانم و بعد آتلیه و عکاسی و فیلم برداری و … ایشون به اندازه کافی مشغول هستن و قطعا فرصت خرید میوه ی عروسی رو ندارن. اقوام درجه یک هم هر کدام به دنبال یکی از کارهای جشن عروسی هستن.

اگه شما جز چهار درصد بالای جامعه هستین، از میوه فروشی سر خیابون خرید میکنین ولی اگه قصد داشته باشید میوه با کیفیت، تازه و با قیمت مناسب بخرید؛ حتما باید صبح علی الطلوع کفش آهنی به پا کنین و به تره بار مرکزی تهران برین. کسی که خرید میوه رو انجام میدهَ، حتما باید تره بار مرکزی رو بشناسه و بتونه از بین سالن های بزرگ و شلوغ، میوه درجه یک و یکدستی رو انتخاب کنه. این کار میتونه چندین ساعت طول بکشه و خیلی خسته کننده باشه. از همه اینها گذشته شستن چند صد تا میوه هم کار یک نفر دو نفر نیست.

بهترین شرکت تهیه میوه عروسی آماده

همه اینها باعث شد تا استارت اپ مهمانو (استارت اپی که پذیرایی میان وعده مراسم ها رو انجام میده) فکری به حال این مشکل بکنه. مهمانو به شما عزیزانی که جشن عروسی در پیش دارین، راه حل ساده ای ارائه کرده. کافیه روز قبل از عروسی به سایت مهمانو مراجعه کنین و میوه مراسم رو به تعداد و وزن مورد نیاز خودتون سفارش بدین. مهمانو میوه های درجه یک و با کیفیت رو هر روز صبح برای مشتریان عزیزش خریداری میکنه و بعد از شستشو در زمان و مکان مراسم به مشتری تحویل میده. اون وقته که مشتریان با خیال راحت می تونن به کارهاشون برسن و یک شب به یادماندنی برای خودشون بسازن.

ما در مهمانو تلاش میکنیم در جشن ها و مراسم هاتون همراه شما باشیم تا کوچیکترین نگرانی و استرسی از جانب پذیرایی نداشته باشین: )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *