قیمت پک میوه پذیرایی مراسم ختم و ترحیم و خرید پک میوه و شیرینی ترحیم

در این یادداشت مهمترین نکات تهیه پک میوه پذیرایی مراسم و مجالس ترحیم و عزاداری بیان شده است تا شما خیالتان بابت پذیرایی مجالس راحت باشد و به سایر کارهای مراسم برسید.

پذیرایی مراسم و مجالس ترحیم چگونه باید باشد؟

پذیرایی مراسم و مجالس یک بخش مهم مراسم ترحیم می باشد. باتوجه به تعداد مهمان ها، محل برگزاری، زمان برگزاری، نوع سالن مراسم، سطح مهمان ها و بودجه پذیرایی شما، نوع پذیرایی مجالس مشخص می شود. اگر تعداد مهمان ها کم باشد امکان انجام پذیرایی به صورت سلف سرویس وجود دارد. اگر مراسم در تالار برگزار می شود و مهمان ها در میزهای چند نفر نشسته اند بهتر است از دیس میوه چند نفره به اضافه پیش دستی به تعداد مهمان ها استفاده کنید. در این شرایط لازم است تعدادی نیروی پذیرایی به طور مرتب به میز ها سر بزنند و دیس میوه ها شارژ کنند و از مهمان ها پذیرایی کنند.

پک میوه مراسم ترحیم

چگونگی پذیرایی میوه در مراسم ترحیم

بهترین روش پذیرایی در مراسم ختم چیست؟ سفارش پک پذیرایی مراسم ختم

اما اکثر مراسم ترحیم و ختم در مساجد برگزار می شود. در برخی از مساجد مجالس ترحیم در سالن شبستان برگزار می شود و در برخی از مساجد که سالن همایش دارند مراسم ترحیم در سالن همایش برگزار می شود. عموما در این شرایط امکان پذیرایی در زمان نشستن مهمان ها وجود ندارد. برخی از مساجد هم اجازه توزیع و پذیرایی در شبستان و سالن همایش نمی دهند. بر این اساس عموما در زمان ورود مهمان ها چند دیس حلوا و خرما و شربت، چای و آب معدنی در راهرو ورودی مسجد قرار داده می شود.

در زمان خروج مهمان ها از مسجد به هر نفر یک پک میوه تعارف می شود. پیشنهاد می شود در مراسم ترحیم حتما از میوه برای پذیرایی استفاده شود. میوه پذیرایی شکیل و آبرومندانه ای در مجالس ترحیم خواهد بود.

پذیرایی ختم و میوه ختم مهمانو، آبرومند ترین پذیرایی
پذیرایی ختم و میوه ختم مهمانو، آبرومند ترین پذیرایی

پک میوه ختم چگونه باشد؟

بسته میوه ختم چیست؟ چگونه بسته میوه ترحیم آماده کنیم؟ پک میوه ختم را از کجا بخریم؟ بهترین پک میوه ترحیم

از آنجایی که باید در زمان خروج مهمان ها پذیرایی انجام شود بهترین راه حل ارائه پک میوه ترحیم تک نفره به هر یک از مهمان ها می باشد. پک میوه ترحیم باید ظاهری شکیل و متناسب با مراسم ترحیم داشته باشد. و مهمان ها بتوانندپک میوه را در دست بگیرند و با خود ببرند. همچنین باید کیفیت اقلام و محتوای پک میوه ختم خوب و آبرومندانه باشد. پیشنهاد می شود برای پک میوه ترحیم از پک مقوایی استفاده شود که شفاف نبوده و داخل آن مشخص نیست. اگر از ظرف های پلاستیکی یک بار مصرف استفاده شود و داخل پک میوه مشخص باشد ممکن است بعضی از مهمان ها پک میوه ختم را بر ندارند. همچنین ظروف یکبارمصرف پلاستیکی آسیب های زیادی را به محیط زیست وارد می نماید.

پک میوه پذیرایی مراسم ختم

تهیه پک میوه و شیرینی

چگونه می توانیم پاکت میوه ختم درست کنیم؟ خرید اینترنتی پاکت مشکی برای ختم ، قیمت پکیج پذیرایی مراسم ختم

اگر شما زمان و نیروی کافی را در اختیار دارید می‌توانید خودتان پک مراسم ختم را آماده کنید. در این صورت میتوانید از اقوام و دوستان خود برای خرید اقلام پذیرایی و آماده کردن پک پذیرایی مراسم ترحیم استفاده کنید. البته دقت داشته باشید اگر شما تجربه آماده سازی بسته های پذیرایی مراسم ترحیم را ندارید حتما از یک نفر که تجربه این کار را دارد کمک بگیرید. نکته دیگر اینکه برای آماده سازی پک پذیرایی ترحیم شما به یک فضای کافی برای شستشو و بسته بندی احتیاج دارید. حتما توجه کنید قبل از شروع کار همه چیز را آماده کنید سپس کار بسته بندی را شروع کنید تا نیروهای کمکی شما معطل چیزی نباشند.

برای تهیه پک می توانید از پک پذیرایی مقوایی و یا پلاستیکی استفاده کنید. برای خرید پک خالی پذیرایی می توانید از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید. برای خرید میوه هم اگر تجربه قبلی دارید بهتر است صبح زود به میدان تره بار اصلی شهر مراجعه کنید. در غیر این صورت از روز قبل به میوه فروشی معتبر سفارش دهید.

نکته دیگر اینکه حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت کنید. از نیروها بخواهید دستکش دست کنند و ماسک بزنند. برای شستشو میوه از مواد ضدعفونی استفاده کنید.

بسته میوه ختم و ترحیم

 برای سفارش پک پذیرایی ترحیم چه نکاتی را باید بدانیم؟

همه چیز درباره پک پذیرایی مراسم ترحیم، خرید پاکت میوه مراسم ختم، خرید پاکت مشکی مراسم ختم

نکته مهمی که هنگام سفارش پک پذیرایی باید به آن توجه کنید، کیفیت اقلام پذیرایی داخل پک است. حتما در زمان ثبت سفارش، از کیفیت مطلوب میوه‌ها، مطمئن شوید و مشروط بر تازه و درجه یک بودن میوه ها ، سفارش را ثبت کنید. حتما قبل از سفارش پک پذیرایی، برند آبمیوه، کیک، شیرینی و تمام خوراکی‌های داخل پک را سوال کنید. تا مطمئن شوید که از برندهای شناخته شده و خوب، داخل پک استفاده می‌شود. اگر جایی را پیدا کردید که قیمت کمتر از شرکت های دیگر اعلام کرده، توجه کنید که احتمالا از کیفیت پک پذیرایی کاسته شده‌ است.

برای تهیه بهترین پک مراسم ختم جهت پذیرایی بهتر از مهمانان، لازم است انواع پک‌ های پذیرایی را مشاهده کنید. اگر فرصت تهیه و تدارک پک‌ های پذیرایی مراسم ترحیم را ندارید، می‌توانید این پک‌ ها را، به شرکت های پذیرایی و تشریفات مراسم سفارش دهید.

پک میوه و شیرینی برای مراسم ختم

پک میوه مراسم هر فصل

برای تهیه پک میوه ترحیم توجه کنید از میوه های فصل استفاده کنید. در اینجا میوه های هر فصل و ماه برای استفاده در پک میوه ختم معرفی شده است. در هر پک میوه می توان از سه تا شش میوه فصل استفاده کرد.

پک میوه ترحیم در بهار چیست؟

پک میوه ترحیم فروردین: موز، پرتقال، سیب، خیار

پک میوه ترحیم اردیبهشت: موز، خیار، توت فرنگی، گوجه سبز

پک میوه ترحیم خرداد: موز، سیب، خیار، سیب، زردآلو، توت فرنگی، گوجه سبز

پک میوه ترحیم در تابستان چیست؟

پک میوه ترحیم تیر: موز، سیب، خیار، سیب گلاب، هلو، شلیل، آلو، هلو انجیری، گیلاس

پک میوه ترحیم مرداد: موز، سیب، خیار، هلو، شلیل، آلو، هلو انجیری، گیلاس، انگور، سیب گلاب

پک میوه ترحیم شهریور: موز، سیب، خیار، هلو، شلیل، آلو، کیوی

پک میوه ترحیم در پائیز چیست؟

پک میوه ترحیم مهر: موز، سیب، خیار، کیوی، نارنگی

پک میوه ترحیم آبان: موز، سیب، خیار، کیوی، پرتقال، نارنگی

پک میوه ترحیم آذر: موز، سیب، خیار، کیوی، پرتقال، نارنگی، لیمو شیرین، خرمالو

پک میوه ترحیم در زمستان چیست؟

پک میوه ترحیم دی: موز، سیب، خیار، کیوی، پرتقال، نارنگی، لیموشیرین، خرمالو

پک میوه ترحیم بهمن: موز، سیب، خیار،کیوی، پرتقال، لیموشیرین، نارنگی، خرمالو

پک میوه ترحیم اسفند: موز، سیب، خیار، کیوی، پرتقال، نارنگی، لیموشیرین

خرید اینترنتی پک میوه بسته بندی

بهترین روش خرید پک میوه بسته بندی مراسم ترحیم خرید از سایت های معتبر اینترنتی شرکت های پذیرایی مراسم و تشریفات مراسم می باشد. مهمانو شرکت پذیرایی مراسم می باشد که حدود سه سال سابقه فعالیت در زمینه تشریفات مراسم و تهیه پک میوه پذیرایی مراسم و مجالس ترحیم را دارد.

برای خرید پک میوه بسته بندی ترحیم به سایت مهمانو مراجعه کنید. برای خرید دو راه وجود دارد. اول اینکه از پک های آماده میوه مراسم ترحیم انتخاب کنید. در سایت مهمانو چندین پک پیشنهادی میوه مراسم ختم و یادبود وجود دارد. کافی است پس از انتخاب پک تعداد دلخواه و زمان و مکان دریافت را ثبت کنید. راه دوم اینکه از بخش پک پذیرایی دلخواه، پک میوه دلخواه خودتان را انتخاب کنید. شما میتوانید از دسته بندی های میوه، کیک و شیرینی، نوشیدنی و … پک میوه ترحیم مورد نظر خود را بچینید.

قیمت پک میوه مراسم

جهت سفارش تلفنی پک میوه مراسم ترحیم با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

۸۸۶۱۲۶۱۳ ، ۸۸۶۱۰۶۴۹ ، ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *