شروع کمپین افطاری ساده مهمانو در ماه مبارک رمضان

ماه مبارک رمضان به زودی فرا می رسد. بعد از تجربه موفق انجام کمپین افطاری ساده در سال گذشته امسال نیز مهمانو کمپین افطاری ساده را اجرا خواهد کرد. مهمانو قصد دارد با راه اندازی کمپین افطاری ساده با مشارکت سایر نهادها و سازمان ها و افراد خیر در این کار خیر شریک شود. ما تلاش میکنیم بتوانیم با کمترین هزینه و با کیفیت خوب بسته های پذیرایی افطاری یک نفره را برای متقاضیان آماده کنیم تا ما هم به نوبه خود در ثواب این کار سهیم شویم. متاسفانه بعضی از مراسم افطاری شاهد هزینه های زیاد و اسراف هستیم که به هیچ وجه مورد تایید نیست. هدف ما ارائه الگو مناسب برای افطاری ساده می باشد.


برای سفارش پک های افطاری می توانید به سایت مهمانو به نشانی Www.mehmano.com مراجعه کنید. در بخش بسته های آماده ۷ بسته پذیرایی پیشنهادی افطاری ارائه شده است. شما می توانید هر یک از بسته های پیشنهادی افطاری را انتخاب کنید.

بسته افطاری شماره ۲
بسته افطاری شماره ۲
بسته افطاری شماره ۷

همچنین در صورتی که مایل باشید پک افطاری جدیدی را سفارش دهید به بخش انتخاب اقلام مراجعه کنید و پک افطاری مورد نظر خود را بسازید.

برای دریافت پک های افطاری مهمانو میتوانید هر کدام یک از اقلام زیر را انتخاب کنید:

بسته نان سنگک و لواش، پنیر، گردو، خرما، بامیه، سبزی خوردن، شله زرد، چای و لیوان و قند، نبات، کوکوسبزی، الویه آماده، سمبوسه، پیراشکی گوشت، کره، مربا، عسل، تخم مرغ آب پز

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک نمایید:

پک افطار ماه رمضان ۱

پک افطار ماه رمضان ۲

پک افطار ماه رمضان ۳

پک افطار ماه رمضان ۴

چنانچه در زمان خرید با مشکلی مواجه شدید با شماره تلفن ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹- ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *