شاخص های امتیاز دهی شرکت کنندگان به کیفیت برگزاری رویداد

چند سالیست که تمایل افراد جامعه به شرکت در انواع متفاوتی از رویدادها اعم همایش ها، سمینارها، دورهمی ها و انواع کارگاه های آموزشی و… افزایش پیدا کرده است. افراد با اهداف متفاوتی  مثل یاد گیری، برقراری ارتباط، سرگرمی و… در این رویداد ها شرکت می کنند. در این بین از برخی رویدادها استقبال ویژه به عمل می آید، قطعا فردی که تصمیم به شرکت در برنامه ای می گیرید جذابیت کافی را برای اینکه زمان خود را به برنامه مورد نظر اختصاص دهد گرفته است. بنابراین کیفیت برگزاری است که موجب رضایت مندی شرکت کنندگان خواهد شد.  در زیر به برخی از نکاتی که سبب می شود شرکت کنندگان روند رضایت بخشی را در طی رویداد تجربه کنند را مرور می نماییم:

 

انتخاب سخنران مناسب

انتخاب سخنرانان مناسب همیشه حائز اهمیت هست، ممکن است در زمینه رویداد مورد نظر خود افراد خبره زیادی را بشناسید  ولی همیشه به توانایی سخنرانی و ارائه فردی که تمایل به دعوت آن دارید بیشتر توجه فرمایید. فردی که تمایل به تعامل با شرکت کنندگان را در طی رویداد دارد و این مشارکت و درگیری شرکت کنندگان با موضوع رویداد، سبب ایجاد حس رضایت در شرکت کنندگان می شود.

 

برنامه ریزی رویداد

زمان بندی رویداد به طور صحیح  و پیشبرد آن به طوردقیق از اهمیت زیادی برخوردار است. انتظار برای هیچ شخصی خوشایند نیست و بنابراین احترام به زمان شرکت کنندگان سبب استفاده بیشتر شرکت کنندگان از محتوای رویداد و بنابراین احساس رضایت بیشترشان می شود.

 

پذیرایی

در بیشتر مواقع با توجه به فشردگی امور مربوط به رویداد در روزهای پایانی ثبت نام، توجه به پذیرایی مناسب و در خور شان شرکت کنندگان کم رنگ می شود. ولی همیشه پذیرایی یکی از ملاک های قضاوت رویداد هاست. پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار به سایت مهمانو مراجعه فرمایید. مهمانو به عنوان استارت آپی فعال در پذیرایی مراسم ها و به طور تخصصی پذیرایی همایش ها و رویداد ها توانسته تا به اکنون بیش از ۵۰۰ رویداد در زمینه های متفاوت را پشتیبانی کند. برای تجربه ای پذیرایی به سبک مهمانو به وب سایت www.mehmano.com مراجعه کنید در کمتر از ۱۰ دقیقه می توانید کلیه امور مربوط به پذیرایی را رتق و فتق کنید و با تمرکز بیشتر به محورهای رویداد خود بپردازید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *