سفارش راحت بسته های پذیرایی آماده مراسم ترحیم

تجربه برگزاری مراسم ترحیم و فشارهایی که خصوصاً در روزهای اول به نزدیکان متوفی وارد می شود و از طرفی تعداد زیادی مهمان از اقوام و دوستان که برای همدردی در مجالس متفاوت حضور پیدا می کنند، به عنوان خاطره ای هر چند ناخوشایند در ذهن صاحبان عزا ثبت می شود. 

با توجه به فرهنگ ما ایرانی ها از جمله نکاتی که در ذهنمان به یادگار می ماند نحوه پذیرایی ختم، هفتم، چهلم و سالگرد می باشد. البته معمولا این کار بدون تمرکز صورت می گیرد و یا دوستان و یا آشنایان زحمت تهیه بسته های پذیرایی میان وعده را بر عهده می گیرند.

مهمانو بهترین شرکت اینترنتی ارائه دهنده پذیرایی مراسم ترحیم

استارتاپ مهمانو با هدف خرید آسان پک های پذیرایی برای مراسم های متعدد از جمله مجالس ختم، هفت، چهلم و سالگرد سعی کرده کمک حال صاحبان مجالس باشد.

سایت www.mehmano.com  به شما کمک می کند با چند کلیک و در زمان کمتر از ۵ دقیقه سفارش پک های پذیرایی تک نفره خود را از ۲۰ تا چندین هزار بسته تنها ۱ روز قبل از مراسم به راحتی ثبت کنید و در زمان و مکان مراسم تحویل بگیرید. با مهمانو مراسم ترحیم خود را عالی برگزار می‌کنید.

پک پذیرایی ترحیم

در صفحه اول مهمانو دو آیکن وجود دارد. آیکن بسته های آماده و انتخاب اقلام دلخواه

اگر روی آیکن بسته های آماده کلیک کنید چندین بسته پذیرایی آماده برای مراسم یادبود پیشنهاد شده است که بیشتر در مراسم ترحیم استفاده می شود.

اگر از پک های پذیرایی آماده چیزی را انتخاب نکردید به بخش انتخاب اقلام دلخواه مراجعه کنید و بسته مورد نظر خود را بچینید. اگر گروه میوه، نوشیدنی، شیرینی و کیک، خرما و … می توانید ۴ تا ۶ قلم محصول را برای یک مراسم ترحیم انتخاب کنید.

در پایان زمان و مکان برگزاری مراسم را ثبت کنید. پیشنهاد میکنیم یک ساعت قبل از برگزاری مراسم ترحیم بسته های خود را تحویل بگیرید.

با توجه به بازخورد بسیار عالی مشتریان، مهمانو برای مراسم های پر طرفدار پک های اختصاصی را طراحی نموده است. از جمله آن می توان به بسته طراحی شده جهت مراسم ترحیم اشاره کرد که همراه با روبان و یا نوار مشکی به مشتریان گرامی ارائه می گردد.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک نمایید:

پک پذیرایی ترحیم ۱

پک پذیرایی ترحیم ۲

پک پذیرایی ترحیم ۳

پک پذیرایی ترحیم ۴

چنانچه در زمان خرید سوال یا ابهامی برای شما بوجود آمد با شماره های زیر تماس بگیرید.

۸۸۶۱۲۶۱۳-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸-۸۸۶۱۰۶۴۹

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *