راحتی خرید اینترنتی بسته های پذیرایی آماده!

 

شلوغی و هیاهوی زندگی های امروزی و پیشرفت چشم گیر تکنولوژی و فناوری بر روی روش انتخاب و خرید همه افراد اثری واضح داشته است. رشد فناوری به خصوص اینترنت و همچنین پیشرفت گوشی های هوشمند سبب شده مردم تمایل به دریافت انواع خدمات به صورت اینترنتی داشته باشند. مهمانو به عنوان بستری جهت ارائه خدمات پذیرایی میان وعده و صبحانه به صورت آنلاین توانسته در حدود تقریبا ۱۰ ماه بیش از ۱۰۰۰ مراسم مختلف همایش، سمینار، یاد بود، تورهای گردش گری و مراسم های مذهبی  و… را پوشش دهد. در ادامه به برخی محاسنی که منجر به راحتی مشتریان مهمانو شده است را باهم مرور می کنیم:

۱- دسترسی ۲۴ ساعته

معمولا برای تهیه و یا سفارش وعده میان وعده نیاز است که شما در ساعات کاری برای سفارش اقدام فرمایید و یا برای خرید به بازار میوه و شیرینی فروشی و فروشگاه  مراجعه فرمایید. با توجه به آنلاین بودن خدمات مهمانو شما می توانید در هر زمان و مکان که تمایل داشتید برای خرید اقلام مورد نظر خود اقدام کنید.

 

۲- مهمانو یک استارت آپ است!

در شرکت های استارت آپی کیفیت بالای خدمات و رضایت مشتریان از اهمیت بیشتری نسبت به سایر شرکت ها برخوردار است، لذا می توان این را فرصتی برای دریافت خدمات با کیفیت بالا برای مشتریان گرامی دانست.

 

۳- مقایسه قیمت ها

ساز و کار مهمانو طوری طراحی شده است که قیمت های همه اقلام بخصوص قیمت میوه ها به صورت روزانه به روزرسانی می شود و مشتریان همیشه به قیمت ها دسترسی دارند و می توانند با مقایسه قیمت ها بهترین انتخاب را داشه باشند.
۴- پذیرایی شیک
نکنه ای که  توجه به آن خالی از لطف نیست این است که  اندازه بسته های پذیرایی مهمانو بر اساس اقلام مورد نیاز مشتریان جهت پذیرایی میان وعده و صبحانه در دو سایز طراحی شده است. همچنین شکل ظاهری بسته های در چندین طرح و رنگ مطابق با سلایق متفاوت طراحی شده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *