خرید پک پذیرایی ترحیم در تهران در ۵ دقیقه

اگر شما مراسم ترحیمی را پیش رو دارید و احتمالا فرصت کافی برای تدارک بسته های پذیرایی مراسم ترحیم را ندارید مهمانو این امکان را به شما داده است تا در کمترین زمان ممکن و به راحتی بتوانید بسته پذیرایی ترحیم را به صورت اینترنتی خریداری کنید و در نیم ساعت پیش از برگزاری مراسم ترحیم در مکان برگزاری تحویل بگیرید.

مهمانو بهترین گزینه پذیرایی ترحیم

مهمانو از دو سال گذشته فعالیت خود را در زمینه آماده سازی بسته های پذیرایی مراسم و میوه مراسم آغاز کرده است. شما در چند دقیقه می‌توانید به سایت مهمانو مراجعه کنید و پک پذیرایی مورد نظر را انتخاب کنید. در سایت مهمانو بسته پذیرایی آماده و پیشنهادی برای مراسم ختم و چهلم تدارک دیده شده است. شما می توانید از میان پک پذیرایی های پیشنهادی انتخاب کنید و یا اینکه پک پذیرایی مورد نظر خود را بچینید. اگر از میان دسته بسته پذیرایی ترحیم نتوانستید بسته پذیرایی مورد نظر را انتخاب کنید به بخش انتخاب اقلام دلخواه مراجعه کنید.

در سایت مهمانو دسته بندی های مختلف محصولات وجود دارد. شما می توانید از بین نوشیدنی، میوه، شیرینی، کیک و … بسته پذیرایی مورد نظر را خریداری نمایید. بیش از ۱۵۰ نوع محصول مختلف و با کیفیت در سایت مهمان وجود دارد که شما میتوانید پک پذیرایی ترحیم را بر اساس نیازخودتان بچینید.

پک پذیرایی ترحیم آماده مهمانو
پک پذیرایی آماده مهمانو

لازم به ذکر است کلیه میوه مراسم عرضه شده به صورت شسته شده و درجه یک می باشد که به صورت روزانه از بازار تره بار مرکزی تهران خریداری می شود.

در حال حاضر فقط مشتریان تهران و کرج میتوانند از طریق سایت بسته پذیرایی را خریداری کنند. مشتریان سایر شهرستانها تنها می توانند بسته های خالی را خریداری نمایند.

لطفا پیش از اقدام به خرید قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه کنید. چنانچه باز سوال و یا ابهامی مواجه شدید با شماره تلفن ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید.

پک پذیرایی ترحیم ۳

پک پذیرایی ترحیم ۴

پک پذیرایی ترحیم ۵

پک پذیرایی ترحیم ۶

لینک ورود به سایت مهمانو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *