خرید پک خالی پذیرایی و خرید جعبه یا باکس پذیرایی خالی

قیمت پک ترحیم چند است؟ خرید پلاستیک برای مراسم ختم ، خرید پکیج پذیرایی مراسم ختم ، قیمت پاکت پذیرایی ختم ، قیمت زیپ کیپ مراسم ترحیم

یکی از بهترین روشهای پذیرایی از مهمان ها در مراسم ها و رویدادهای مختلف استفاده از پک مقوایی پذیرایی می باشد. این پک های پذیرایی در طرح ها و اندازه های مختلف ویژه پذیرایی مراسم های مختلف طراحی و عرضه شده است. شرکت مهمانو برای سلیقه های مختلف پک پذیرایی ارزان و پک پذیرایی لاکچری و پک پذیرایی شیک را طراحی کرده است.

خرید پک بسته بندی پذیرایی خالی

از آنجائی که برخی از مشتری صرفا به دنبال خرید پک خالی پذیرایی می باشند، مهمانو این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید پک پذیرایی خالی و یا باکس پذیرایی را به صورت جداگانه تهیه کنید.

خرید پک کاغذی پذیرایی خرید پک خیرات

خرید پاکت پذیرایی یا جعبه پک پذیرایی

پک های پذیرایی مهمانو عبارتند از :

پک مقوایی کوچک

ابعاد پک کوچک ۷*۱۲*۱۷ سانتی متر می باشد. پک کوچک مناسب انواع میوه ها و شیرینی ها می باشد. می توانید سه نوع میوه و یا دو میوه و شیرینی را در پک کوچک قرار دهید. پک کوچک مهمانو بهداشتی بوده و دارای تاییدیه سیب سلامت وزارت بهداشت و مناسب مواد خوراکی می باشد. پک کوچک در مقایسه با پک های پلاستیکی که بازیافت پذیر نیستند، دوستار محیط زیست می باشد . پک کوچک را می توانید در مراسم ترحیم. پذیرایی دفاع پایان نامه و سایر مراسم سفارش دهید.

پک مقوایی کوچک در دو رنگ کرافت و سبز موجود می باشد.

پک مقوایی متوسط

ابعاد پک متوسط ۸*۱۳*۲۱ سانتی متر می باشد. پک متوسط مناسب انواع میوه ها و شیرینی ها می باشد. می توانید ۵ یا ۶ نوع آیتم در پک متوسط قرار دهید. پک متوسط مهمانو از مواد بهداشتی تشکیل شده و و دارای تاییده سیب سلامت وزارت بهداشت و مناسب مواد خوراکی می باشد. پک متوسط در مقایسه با پک های پلاستیکی که بازیافت پذیر نیستند، دوستار محیط زیست می باشد . پک متوسط را می توانید در همایش ها، جشن ها، مراسم ترحیم، پذیرایی دفاع پایان نامه، پذیرایی میان وعده، پذیرایی صبحانه، بسته میوه سفارش دهید.

پک مقوایی در سه رنگ کرافت، سبز و مشکی ویژه ترحیم ( پک پذیرایی مراسم ختم ) موجود می باشد.

نوار و روبان رنگی

برای تزیین پک های پذیرایی می توانید از نوارو روبان های رنگی استفاده کنید. نوار ها و روبان ها در رنگ های سبز، آبی، نارنجی، قرمز، مشکی، صورتی، بنفش، فیروزه ای موجود می باشد. برای پک پذیرایی دفاع پایان نامه می توانید از نوار با طرح کلاه فارغ التحصیلی و برای پک ترحیم میتوانید از نوار مشکی ترحیم استفاده کنید.

پک مقوایی بزرگ ۱

اندازه این بسته ۲۱*۱۷*۸ سانتی متر می باشد. این بسته برای قرار دادن بیش از ۵ قلم محصول و یا اقلام بزرگ مثل ساندویج مناسب است. پک بزرگ ۱ در رنگ سبز موجود می باشد.

پک مقوایی بزرگ ۲

اندازه این بسته ۸*۱۷*۳۰ سانتی متر است. این بسته بزرگترین پک پذیرایی مهمانو می باشد و مخصوص پذیرایی میان وعده کامل یا vip  و یا یک وعده غذا مثل صبحانه یا افطار می باشد. پک بزرگ ۲ در رنگ سبز موجود می باشد.

پک کیسه ای ترحیم ( پک پذیرایی مراسم ختم )

یکی از پرفروش ترین پک های پذیرایی پک های کیسه ای دسته دار ترحیم می باشد. این پک در اندازه ۲۵ در ۳۵ سانتی متر موجود می باشد و گنجایش ۵ تا ۶ میوه و نوشیدنی و شیرینی را دارد.

قیمت پک پذیرایی مهمانو

قیمت پک های پذیرایی متناسب با طرح و اندازه متفاوت می باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت بسته پذیرایی به صفحه هر پک مراجعه کنید. قیمت پک پذیرایی کامل با محتوای شامل جمع قیمت اقلام داخل پک + قیمت پک مقوایی + هزینه خدمات بسته بندی می باشد.

پک مسجد، پک خیرات، خرید پاکت پذیرایی، بسته کیسه ای ختم، کیسه دسته دار ترحیم، پک های مراسم ختم، پک کیسه ای ختم طرح هوالباقی، پک پذیرایی مراسم ترحیم پاکت مشکی میوه ختم و پک زیپدار و دسته دار پنجره دار مشکی هوالباقی و خیر مقدم، پک بسته بندی میوه پاکت مشکی طلاکوب و نقره کوب

قیمت انواع پک پذیرایی ، خرید پاکت مشکی برای مراسم ختم ، قیمت زیپ کیپ مراسم ختم ، قیمت پاکت میوه برای مراسم ختم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *