خرید پاکت میوه مراسم ختم و زیپ کیک مجلس ترحیم

پاکت پذیرایی ترحیم از کجا بخرم؟ بهترین روش خرید پاکت پذیرایی مراسم ختم چیست؟ قیمت پاکت پذیرایی ختم چند است؟ قیمت پاکت پک پذیرایی ترحیم چند است؟ پاکت کاغذی پذیرایی ختم از کجا بخرم؟ پاکت میوه برای پذیرایی ترحیم از کجا بخرم؟

برگزاری مجلس ترحیم و ختم

طبق سنت قدیمی ایرانی و اسلامی در کشور پس از فوت یکی از اعضای خانواده، سایرین برای تسلی روح متوفی و تسکین درد بازماندگان مراسم ترحیم برگزار می گردد. معمولا برای فرد فوت شده چهار مراسم ختم، هفت، چهلم و سالگرد گرفته می شود. مراسم ترحیم در منزل فرد فوت شده، مسجد و یا در آرامگاه او برگزار می گردد. خانواده سعی میکنند مراسم ترحیم باشکوه و به شکلی برگزار شود که خود فرد فوت شده دوست داشته است.

در طی سالهای گذشته شکل برگزاری مجالس ترحیم تغییر کرده است. برخی از مجالس در سالن های کنفرانس و همایش و تالار های پذیرایی برگزار می شود و برخی از مراسم همچنین در شبستان مساجد برگزار می شود. سخنران، مداح، قاری و افراد مختلفی برای مراسم دعوت می شوند. کارت دعوت، چاپ اعلامیه ترحیم و ارسال پیامک برخی از اقداماتی است که معمولا در مراسم ترحیم دیده می شود

پذیرایی مجلس ترحیم و پذیرایی مراسم چهلم

یکی از بخش های رایج و البته مهم مجالس ترحیم پذیرایی مراسم می باشد. در برخی از فرهنگ ها در مراسم چهلم پذیرایی مفصل تری انجام می شود. اما معمولا در همه مراسم های ترحیم اعم از مراسم ختم، مراسم هفتم، مراسم چهلم و سالگرد پذیرایی انجام می شود. معمولا در مراسم ترحیم از میوه، شیرینی، کیک، نوشیدنی، حلوا و خرما برای پذیرایی مهمان ها استفاده می شود. برای تهیه حلوای مراسم ختم معمولا از سینی حلوا ویفری استفاده می شود. پذیرایی مجالس ترحیم معمولا به این صورت است که برای راحتی پذیرایی در انتهای مراسم و در زمان خروج مهمان ها از مسجد و سالن به هر یک مهمان ها یک پک پذیرایی آماده داده می شود.

پکیج میوه مراسم ترحیم

میوه یکی از بخش های اصلی پذیرایی است. اگر میخواهید پذیرایی شکیل و آبرومندانه ای داشته باشید حتما از پکیج میوه برای پذیرایی مراسم ترحیم استفاده کنید. معمولا پذیرایی میوه مراسم ختم در قالب پاکت میوه دسته دار و یا پک پذیرایی میوه تک نفره مقوایی استفاده می شود.

در فصل بهار موز، سیب و خیار و در تابستان، موز و سیب هلو و شلیل و زردآلو و در پاییز موز و نارنگی و خیار و سیب و در پاییز موز و سیب و خیار و پرتقال و نارنگی استفاده می شود. حتما توجه کنید در پکیج میوه مراسم ترحیم چاقو و دستمال قرار بگیرد.

خرید پاکت میوه مراسم ختم و زیپ کیک مجلس ترحیم

استقبال از پک مقوایی و پکیج پذیرایی مراسم ختم

پک پذیرایی مراسم ترحیم معمولا به صورت پک های مقوایی و یا کیسه های دسته دار زیپ کیپ می باشد. به علت زیبایی و شکیل بودن و راحتی توزیع اخیرا پک پذیرایی مقوایی به صورت گسترده در مراسم ختم استفاده می شود. همچنین پیشنهاد می شود به خاطر آسیب های زیست محیطی استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف استفاده نشود. بسته پذیرایی مراسم ترحیم تک نفره کار توزیع و پذیرایی مراسم ترحیم را راحت تر می کند. امروزه پاکت میوه مراسم ترحیم در شکل ها و طرح ها و اندازه های مختلف در بازار وجود دارد.

خرید پاکت میوه مراسم ختم و زیپ کیک مجلس ترحیم

خرید اینترنتی پاکت پذیرایی مراسم ترحیم

با پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده گسترده مردم از فضای مجازی، وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مختلفی ایجاد شده اند که بسیاری از خدمات مورد نیاز مردم را ارائه می کنند. یکی از خدمات مورد نیاز خرید آنلاین پک پذیرایی مراسم ترحیم می باشد. فروشگاه اینترنتی مهمانو یکی از پیشگامان فروش اینترنتی پاکت پذیرایی مراسم ترحیم در کشور بوده است. مهمانو از سال ۹۶ آغاز به کار کرده است و ماهانه بیش از ۲۰۰ مشتری سازمانی و شخصی دارد.

شما می توانید پک ختم خود را در کمتر از ۵ دقیقه و بدون مراجعه حضوری تهیه کنید. برای خرید پاکت ختم به صفحه اول سایت مهمانو مراجعه کنید. شما میتوانید از بخش بسته پذیرایی آماده، پک پذیرایی مراسم یادبود و ترحیم را انتخاب کنید و یا اینکه خودتان پکیج مراسم ترحیم را مطابق نظر خودتان بچینید.

برای مشاهده پکیج پذیرایی مراسم ختم به لینک زیر مراجعه کنید. در صورتی که در زمان خرید سوال یا مشکلی داشتید می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳ ، ۸۸۶۱۰۶۴۹ و ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس بگیرید.

خرید پاکت میوه مراسم ختم و زیپ کیک مجلس ترحیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88