خرید اینترنتی میوه مراسم ترحیم

برگزاری مراسم ترحیم در کشور ما از اهمیت بسزایی برخوردار است. تمامی خانواده هایی که عزیزی را از دست می دهند برای آمرزش روح مرحوم، مراسم ختم، هفتم، چهلم و سالگرد برگزار می کنند. در این مراسم از خداوند برای آمرزش و آرامش عزیز از دست رفته، طلب مغفرت و بخشش می نمایند. به خاطر اینکه تعداد مهمان های مراسم ترحیم معمولا چند صد نفر می باشند، پذیرایی از مهمان ها معمولا به شکل بسته پذیرایی تک نفره و آماده صورت می گیرد که پس از پایان مراسم به مهمانان تحویل داده می شود.

از آن جایی که چنین مراسمی یک دفعه اتفاق می افتد و خانواده ها اکثرا داغدار بوده و آمادگی کافی برای تهیه پذیرایی از مهمان ها را ندارند، شرکت های خدماتی ایجاد شده اند که امور آماده سازی بسته پذیرایی ترحیم را به طور کامل انجام می دهند. تهیه پک پذیرایی ترحیم آماده از این شرکت ها باعث می شود مراسم ترحیم هر چه با شکوه تر و شایسته تر برگزار گردد و خانواده ها با خیالت راحت مراسم را برگزار کنند.


بسته پذیرایی ختم را از کجا تهیه کنیم؟


شرکت های خدماتی ارائه کننده بسته پذیرایی ختم به این خاطر در کشور ما ایجاد شده اند که برگزاری مراسم ترحیم یک اهمیت و ضرورت زیادی دارد و همه خانواده ها می خواهند تمام تلاش خودشان را بکنند تا یک مراسم آبرومندی را برگزار کنند. معمولا خانواده هایی که فردی را از دست می دهند به دنبال افراد و یا شرکت های قابل اعتماد و معتبری هستند که در ازای دریافت هزینه ای پک پذیرایی ترحیم و بسته میوه ترحیم را آماده کنند و قبل از زمان شروع مراسم در محل برگزاری مراسم ترحیم بسته پذیرایی ترحیم را تحویل بدهند.

پذیرایی ویژه مراسم ترحیم
پذیرایی ویژه مراسم ترحیم


البته برخی شرکت های تشریفاتی خدمات دیگری غیر از پذیرایی مراسم ترحیم را نیز ارائه می دهند. این خدمات ممکن است باتوجه به نوع فرهنگ هر منطقه و شهری متفاوت باشد. امام صرف از نظر از تفاوت در فرهنگ ها، تمامی شرکت های ارائه کننده خدمات مراسم ترحیم تلاش می کنند در این روزهای سخت در کنار خانواده های داغدار فعالیت کنند و رضایت آنها را کسب نمایند.


در زمان سفارش بسته پذیرایی ختم به چه نکاتی توجه کنیم؟


۱- اولین موضوع برآورد تعداد مهمان ها است. معمولا تعداد مهمان های مراسم بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ نفر می باشد. شما می توانید از تعداد شرکت کننده های در مراسم ترحیم اقوام و دوستان و میزان ارتباطات و اقوام و … برآورد حدودی از تعداد شرکت ها داشته باشید.


۲- موضوع بعدی انتخاب اقلام داخل بسته پذیرایی ترحیم می باشد. خیلی از افراد ترجیح می دهند در این مراسم از بسته

میوه ختم استفاده کنند. معمولا دو، سه و یا چهار میوه را انتخاب می کنند و در بسته پذیرایی ختم قرار می دهند. بسته میوه ختم یکی از پرکاربرترین بسته های پذیرایی در مراسم ختم ، هفتم ، چهلم و سالگرد می باشد. همچنین می توان در کنار میوه از نوشیدنی، آب معدنی، حلوا و خرما، کیک و شیرینی هم استفاده کرد. قیمت بسته میوه ختم بر اساس تعداد و نوع میوه های داخل بسته مشخص می شود. اما معمولا قیمت پک میوه ختم بین ۷۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ تومان می باشد.


چرا بسته پذیرایی ختم آماده سفارش دهیم؟


از آنجائی که این مراسم از قبل قابل برنامه ریزی نیست و یک دفعه اتفاق می افتد برای افراد صاحب مراسم خیلی سخت است که بخواهند مراسم سنگینی را به شکل خوب و شایسته ای برگزار کنند. بر این اساس ناچارند از بسته های پذیرایی ختم آماده استفاده کنند. شرکت های ارائه کننده پک پذیرایی ترحیم تجربه زیادی در این زمینه دارند و می توانند به نحو احسن این امور را انجام بدهند و خانواده های داغ دیده نگرانی و استرس برگزار مراسم در خور را نداشته باشند.

بسته پذیرایی ختم
بسته پذیرایی


منو متنوع بسته پذیرایی مراسم ترحیم


شرکت مهمانو یکی از شرکت های با سابقه و معتبری است که در این زمینه فعالیت می کند. برای سفارش پک پذیرایی ختم کافی است به سایت این شرکت به نشانی www.mehmano.com مراجعه کنید. در این سایت منو متنوعی از بسته های پذیرایی ویژه مراسم یادبود ، ختم، هفتم، چهلم و سالگرد وجود دارد. شما هم می توانید از این بسته های پذیرایی پیشنهادی انتخاب کنید و هم میتوانید از بین میوه، کیک، شیرینی، نوشیدنی، حلوا و خرما، بسته پذیرایی دلخواه خودتان را بسازید. مهمانو برای مراسم ترحیم بسته های ویژه ای را طراحی کرده است که با رنگ مشکی چاپ شده و اختصاصی مراسم ترحیم می باشد.

فرآیند خرید کاملا به صورت اینترنتی قابل انجام است و نیاز به صرف وقت زیاد و مراجعه حضوری نمی باشد. با این حال اگر در زمان خرید سوالی داشتید می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳ و ۸۸۶۱۰۶۴۹ تماس بگیرید. فراموش نکنید برای سفارش پذیرایی مراسم حتما حداقل از یک روز قبل از مراسم اقدام کنید.


تحویل بسته های پذیرایی مراسم ترحیم در مکان دلخواه


یکی از مشکلات پذیرایی مراسم رساندن پک های پذیرایی در زمان مورد نظر در مکان برگزاری مراسم می باشد. در زمان سفارش در سایت مهمانو دقت کنید باید یک بازه زمانی یک ساعته را مشخص کنید. شرکت مهمانو بسته های پذیرایی را در آن بازه زمانی به دست شما می رساند. توجه داشته باشید در بازه یک ساعته در مکانی که در سایت مشخص میکنید حضور داشته باشید و پاسخگوی موبایل خود باشید.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید:

پک پذیرایی ترحیم ۳

پک پذیرایی ترحیم ۴

پک پذیرایی ترحیم ۵

پک پذیرایی ترحیم ۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *