تولید و توزیع آبمیوه طبیعی ویژه بیماران کرونا و کادر درمان بیمارستان ها

از زمانی که ویروس کرونا در کشور عزیز ما شیوع پیدا کرده است بسیاری از مردم و گروه های جهادی مشغول خدمترسانی به مردم می باشند. در خط اول این جبهه پرستاران، پزشکاران و کادر درمان بیمارستان ها حضور دارند. برخی دیگر از مردم هم مشغول تولید ماسک و لباس های ویژه پرستاران و کادر درمان هستند. هر کسی از مردم به نوعی سعی در کمک به همنوعان و مقابله با ویروس منحوس کرونا دارند.

نذر آبمیوه طبیعی

ما در مجموعه مهمانو ( پذیرایی مراسم ) همدل و همنوا با مردم عزیز و کادر درمان کشور تلاش میکنیم سهم کوچکی در این نهضت داشته باشیم. بر این اساس ما اقدام به تولید و توزیع انواع آب میوه طبیعی برای بیماران و کادر درمانی بیمارستان های شهر تهران نموده ایم.

در حال حاضر آب پرتقال طبیعی و آب هویج طبیعی در منو آبمیوه طبیعی مهمانو موجود می باشد. آّبمیوه های طبیعی حاوی ویتامین های مختلفی است که در این شرایطی که نیاز به تقویت قوای جسمانی وجود دارد برای کلیه افراد اعم از بیمار و سایرین بسیار مفید می باشد.

سفارش اینترنتی آب پرتقال طبیعی و آب هویج طبیعی

هر یک از هموطنان عزیز که تمایل دارد در این کار خیر مشارکت نماید و یا نذر و خیراتی را به این منظور دارد می توانید به سایت مهمانو مراجعه کند و در بخش نوشیدنی ها به هر تعدادی که مایل است آبمیوه طبیعی سفارش دهد.

در حال حاضر ما با بسیاری از بیمارستان های شهر تهران ارتباط داریم و میتوانیم آبمیوه های طبیعی نذر شما را به هر یک از بیمارستان هایی که شما انتخاب میکنید ارسال کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی همکاران ما می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳ و ۸۸۶۱۰۶۴۹ و ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس بگیرید.

انشالله با توکل به خداوند و کمک و همدلی مردم عزیز و تلاش عزیزان کادر درمان و سایر خدمتگذاران کشور شاهد ریشه کنی هر چه زودتر ویروس کرونا از کشور عزیزمان باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید: 613 612 88