تنوع پک های پذیرایی مهمانو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]مهمانو باتوجه به تنوع مراسم ها و رویداد های مشتریان محترم اقدام به طراحی پک های اختصاصی هر مراسم مختلف نموده است. پک های مهمانو در دو اندازه کوچک و بزرگ طراحی شده است. در زمان خرید اینترنتی دقت کنید که متناسب با تعداد و حجم اقلام خریداری شده پک مناسب را انتخاب کنید.
می توانید از پک ساده یا پک پروانه ای برای رویداد های رسمی مثل همایش و کنفرانس، جلسات سازمانی و رویدادهای رسمی و … ، از پک رنگی برای رویداد های غیر رسمی مثل کارگاه های آموزشی، جلسات دفاع پایان نامه یا دورهمی ها و جشن ها و … و از پک های ترحیم ویژه مراسم های ترحیم و سوگواری استفاده کنید. همچنین می توانید برای تنوع بخشی و جذابیت بیشتر پک های پذیرایی از نوارهای رنگی که در رنگهای مختلف موجود است استفاده کنید.
تصاویر پک های موجود در ادامه آماده است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2041″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2042″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2043″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2044″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”2015″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *