بهترین زمان توزیع بسته پذیرایی در میهمانی ها و مراسمات چه زمانیست؟

یکی از سوال های بسیار مهم در هنگام پذیرایی از مجالس و مراسمات، نحوه و زمان پذیرایی است. این امر یکی از آداب پذیرایی و تشریفات به حساب می آید و چگونگی و زمان آن در کیفیت برگزاری مجالس و مراسمات بسیار حائز اهمیت است. در این متن درباره بسته پذیرایی صحبت می‌کنیم.

قبل از پاسخ به سوال اصلی یعنی زمان انجام پذیرایی بهتر است به چگونگی و اقلام پذیرایی اشاره نمائیم. چگونگی انجام پذیرایی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به نوع مراسم، میزان رسمیت مراسم و برنامه های مراسم (سین مراسم) اشاره کنیم.

نوع مراسم در واقع تعیین کننده اقلام نیز هست. بدین معنا که در مراسمات خاص ممکن است اقلامی را به عنوان پذیرایی مراسم انتخاب نمائید که در سایر مراسمات استفاده نشوند. برای مثال در مراسمات ترحیم از اقلامی همچون حلوا، شیرینی ها خشک، میوه های راحت البلع استفاده می کنیم.

تهیه بسته پذیرایی

میزان رسمیت در واقع به مخاطبان و سطح برگزاری مراسمات برمی گردد. در بعضی مراسمات خاص، ممکن است بسته پذیرایی یا پک های پذیرایی خاصی تعبیه گردد که در آن به نوعی اهداف برگزاری یا موضوع برگزاری عنوان گردیده باشد.

برنامه های مراسم نیز موضوعی بسیار تعیین کننده در تهیه بسته پذیرایی مراسمات و مجالس شماست.

به عنوان مثال اگر برنامه مراسمات شما از نظر زمانی طولانی باشد، پیشنهاد می شود که بسته های پذیرایی کوچک تر، ولی در نوبت های مختلفی ارائه نمائید.

در همایش ها، کنفرانس ها، یا سایر انواع رویدادهایی که مخاطبان در سالن های همایش یا کنفرانس حضور می یابند، پیشنهاد می شود که از بسته های پذیرایی و پک هایی برای پذیرایی استفاده نمائید که هم بهداشتی و قابل حمل هستند و هم اقلامی نظیر دستمال کاغذی، برنامه همایش و غیره در داخل آن ها براحتی جای می گیرند.

بهترین زمان پذیرایی در تمامی مراسمات و رویدادها در واقع به سین برنامه مرتبط است، در برنامه هایی که از بازه زمانه های بلندتری برخورداند، پیشنهاد می شود که پس از تقریبا ۱۵۰ دقیقه از زمان آغاز رویداد، اولین نوبت پذیرایی در قالب بسته پذیرایی و میوه استفاده شود.

در جلسات دفاع و پایان نامه نیز می توان از پک های استفاده نمود که هم از شکل مناسبی برخوردار باشند و هم اقلام مناسبی برای تمامی مدت جلسه در اختیار میهمانان قرار گرفته باشد.

در هنگام پذیرایی همایش ها و رویدادها، پیشنهاد می شود، در صورتی که از میهمانان پذیرایی نهار هم صورت می گیرد، بسته های میوه، پک پذیرایی بعد از نهار با فاصله زمانی حداقل ۴ ساعت در اختیار میهمانان قرار گیرد. این امر از نظر گوارشی بسیار مورد تاکید است.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید:

بسته پذیرایی میان وعده۴

پک پذیرایی پایان نامه ۳

بسته پذیرایی اقتصادی ۱

پک ناهارو شام سبک ۳

جهت سفارش و مشاوره بسته پذیرایی می توانید باشماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۴۶۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *