بسته پذیرایی همایش یا سرویس های همایشی

پذیرایی همایش

پذیرایی همایش، تنها فعالیتی نیست که مهمانو انجام می دهد، مهمانو از بدو تاسیس تاکنون در مراحل مختلف به دنبال توسعه فعالیت های خود بوده است و از آماده سازی پک بسته بندی ساده کار خود را شروع کرده و امروزه بسته بندی های پذیرایی و میوه مراسم را در انواع طرح ها و اقلام مختلف در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

مهمانو به دلیل استقبال بسیار خوب مشتریان و اظهار نظرهای آنان متوجه شد که زمان توسعه فرا رسیده است و امروز علاوه بر بسته های پذیرایی ساده، اقلامی که پیشتر در منوی مصرف قرار نداشت را نیز به منوی فعلی خود اضافه نموده است.

پذیرایی مراسم با بسته های مهمانو
پذیرایی همایش با بسته های مهمانو

تنوع اقلام و بسته های پذیرایی و میوه مراسمات دل هر مشتری را می رباید و امروز مهمانو به یکی از بهترین تولید کننده بسته های پذیرایی و میوه مراسم تبدیل شده است.

پک های همایشی و بسته های پذیرایی دیگر تنها محصولات مهمانو نبوده و نیست و امروزه این شرکت توانسته است به دنیای سرویس  های همایشی و ارائه خدمات پذیرایی همایش ها و سمینار ها با ارسال خدمه، پذیرایی، لوازم پذیرایی و سایر ابزارآلات ورود کند.

 مهمانو سعی دارد تا خیال شما را در تمامی مراسمات و برنامه های گوناگون راحت نموده و امکان ارائه پذیرایی شیک و بدون دغدغه را در تمامی انواع رویداد ها با سلیقه های مختلف فراهم  می آورد.

پذیرایی همایش و برنامه های خود را به ما بسپارید و از محصولات و خدمات بسیار با کیفیت مهمانو بهره مند شوید.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک نمایید:

بسته پذیرایی میان وعده ۱

بسته پذیرایی میان وعده ۲

بسته پذیرایی میان وعده ۳

بسته پذیرایی میان وعده ۴

جهت سفارش و مشاوره بسته پذیرایی می توانید با شماره تلفن های ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸ تماس حاصل نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *