بسته های پذیرایی ترحیم را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از کارهای مهم در برگزاری مراسم ترحیم خرید و آماده سازی پذیرایی مراسم می باشد. در برخی از مراسم ختم پذیرایی در داخل مسجد و سالن و در برخی از مراسم ها در پایان برنامه به مهمانان داده می شود. باتوجه به اینکه در مراسم ترحیم اقوام، دوستان، آشنایان و همکاران شرکت می کنند، این موضوع اهمیت دوچندانی دارد که  پذیرایی در شان مراسم انجام شود. از آنجا که صاحبان مراسم آمادگی و تجربه لازم را ندارند معمولا در این شرایط دچار مشکل خواهند شد.

مهمانو بهترین شرکت ارائه دهنده پذیرایی ترحیم

شرکت مهمانو با هدف کمک به هموطنان عزیز در برگزاری آبرومندانه مراسم ترحیم پک های پذیرایی ترحیم آماده ای تهیه نموده است. کافی است مشتریان محترم به سایت مهمانو به نشانی www.mehmano.com  مراجعه کنند. در بخش پک های میان وعده پیشنهادی مراسم یادبود، چندین پک که معمولا در مراسم ختم و چهلم و سالگرد استفاده می شود، ارائه شده است. البته مشتریان محترم می توانند بر اساس سلیقه خودشان از میان ۱۰۰ قلم محصولی که در سایت مهمانو وجود دارد، پک های پذیرایی ترحیم مورد نظر خود را درست کنند.

خرید از مهمانو

اقلام پیشنهادی در بخش های میوه، نوشیدنی، کیک و شیرینی، حلوا، خرما و … می باشد. مهمانو برای مراسم ترحیم پک های مخصوص این مراسم را با رنگ مشکی طراحی کرده است. ضمنا مشتریان می توانند از نوار و یا ربان های مشکی برای تزیین بسته های پذیرایی استفاده کنند. پک های مهمانو در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده است.

سپس بعد از انتخاب پک پذیرایی، مشتریان باید تعداد پک و زمان و مکان دریافت را وارد کنند. از اینجا به بعد شرکت مهمانو با برنامه ریزی دقیق و حرفه ای سفارش های مشتریان را آماده کرده و در زمان و مکان مورد نظر تحویل می دهد.

پس از دریافت سفارش و صدور فاکتور، میوه و شیرینی به صورت روزانه خریداری می شود. میوه های درجه یک و با کیفیت و در اندازه های مشخص انتخاب می شود. پس از شستشو و خشک کردن، بسته های مشتریان بر اساس سفارش های دریافت شده آماده شده و هماهنگی لازم جهت ارسال انجام می شود و بسته های پذیرایی ترحیم در کارتن های تمیز و بزرگ به مشتریان تحویل داده می شود.

صاحب برنامه کافی است چند دقیقه قبل از شروع مراسم در محل حاضر شود و بسته های پذیرایی را تحویل بگیرد.

مهمانو سعی کرده است با طراحی وب سایت ساده و کارآمد، فرآیند دریافت سفارش را برای هموطنان محترم بسیار راحت و سریع کند. به طوری که هر کسی که گوشی همراه و یا لپتاپ داشته باشد با داشتن اینترنت می تواند به راحتی سفارش خود را در سیستم ثبت نماید. همه چیز به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می شود. همکاران بخش فروش مهمانو پس از ثبت سفارش جهت هماهنگی های لازم با مشتریان محترم تماس میگیرند.

با مهمانو پذیرایی خوبی را تجربه کنید.

خرید بسته پذیرایی ترحیم : www.mehmano.com

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک نمایید:

پک پذیرایی ترحیم ۳

پک پذیرایی ترحیم ۴

پک پذیرایی ترحیم ۵

پک پذیرایی ترحیم ۶

تلفن تماس : ۸۸۶۱۲۶۱۳-۸۸۶۱۰۶۴۹-۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *