بسته میوه خوب برای مراسم خود را چگونه آماده کنیم؟

پذیرایی قسمت مهمی از هر مراسم و هر مهمانی است. یکی از دغدغه های مهم میزبانان یک مراسم، آبرومند بودن پذیرایی است. کافی است که افراد نکته سنج در بسته میوه و یا بسته پذیرایی متوجه بی کیفیت بودن یکی از اقلام خوراکی شوند. این موضوع باعث در خطر قرار گرفتن آبروی میزبان می‌شود و تمام زحمات برگزارکننده مراسم هدر می‌شود! واقعا در خیلی از مواقع با وجود تمام تلاش های میزبان مراسم، میوه مراسم کیفیت لازم را ندارد. متاسفانه خیلی از میوه فروش ها در فکر فریب دادن مشتری خود هستند و میوه بی‌کیفیت و دارای ظاهری زشت را در بین میوه هایی که دست مشتری می‌دهند، قرار می‌دهند.

راه حل برای تهیه بسته میوه آبرومند

همه میزبانان مراسم ها نمی‌توانند در خرید تمام اقلام خوراکی خود متخصص باشند. پس واقعا راه حل چیست؟ راه حل این است که خرید میوه ها را به فرد یا افرادی که قابل اعتماد هستند، سپرد. افرادی که تخصصشان تهیه پذیرایی مراسم است و بدون دردسر میوه های شسته شده را تحویل میزبان می‌دهند. این فوق العاده است! میزبانی که با ترس و لرز زمان زیادی برای تهیه میوه می‌گذاشت و استرس کیفیت میوه مراسم را داشت، حالا با خیال راحت میوه مراسم را به صورت شسته شده دریافت می‌کند. علاوه بر از بین رفتن نگرانی، میزبان دیگر زمانی برای آماده کردن پک پذیرایی و میوه پذیرایی نمی‌گذارد.

بسته پذیرایی آماده مهمانو
بسته میوه و بسته پذیرایی

بهترین گروه برای تهیه بسته میوه و پک پذیرایی

افراد و گروه هایی که پذیرایی حرفه ای و آبرومند تهیه می‌کنند دارای خصوصیاتی هستند. آن ها تامین کننده های حرفه ای دارند و دارای دانش در تهیه میوه هستند. همچنین این گروه ها در زمان پذیرایی و مکان پذیرایی، بسته میوه را تحویل میزبان می‌دهند. سایت فروشگاهی مهمانو را همین افراد راه اندازی کرده اند. شما می‌توانید وارد سایت مهمانو شوید و درخواست بسته میوه و یا پک پذیرایی شامل میوه و سایر اقلام دهید. معمولا میزبانان مراسم، علاوه بر میوه، سعی می‌کنند سایر پذیرایی های خوشمزه را در پک پذیرایی خود بگنجانند. تیم مهمانو علاوه بر میوه، انواع نوشیدنی و شیرینی و مواد غذایی را دارد. شما با ورود به سایت فروشگاهی مهمانو می‌توانید در چند دقیقه و با چند کلیک بسته میوه و پک پذیرایی مورد نیاز خود را سفارش دهید.

مشتریان پک پذیرایی مهمانو

 میزبانان جلسه دفاع پایان نامه، همایش، مجلس ختم و …. می‌توانند بی دردسر پذیرایی خود را از مهمانو سفارش دهند. این سفارش می‌تواند بسته میوه، پک پذیرایی و یا حتی اقلام پذیرایی بدون بسته و پک پذیرایی باشد. با هر سلیقه ای و متناسب هر مراسمی، می‌توانید از مهمانو پذیرایی خرید کنید. بسته میوه مهمانو شامل بهترین میوه های مجلسی به صورت شسته شده و آماده مصرف است. چه از این بهتر؟! علاوه بر میوه، بسته پذیرایی مهمانو نیز شامل انواع شیرینی و کیک و نوشیدنی و … مناسب مراسم شماست. همچنین خود بسته بندی پک پذیرایی مهمانو، یک جعبه شکیل و زیبا است. با وجود این بسته بندی، دیگر نیازی به ظرف برای پذیرایی نیست. وجود دستمال کاغذی و چاقو یک بار مصرف، شما را به طور کامل از فراهم کردن وسایل برای بسته میوه بی نیاز می‌کند.

انواع شیرینی در پک پذیرایی مهمانو
شیرینی های خوشمزه مهمانو

مهمانو، پیشرو در ارائه پک پذیرایی

سازمان ها و شرکت ها و میزبانان زیادی تا به حال از خدمات پذیرایی مهمانو استفاده کرده‌اند. یک بار استفاده از خدمات مهمانو باعث شده که این برگزارکننده ها مشتری دائم شوند. دلیل این اتفاق چیست؟ تحقیقات میدانی نشان داده که بیش از ۹۵ درصد مشتریان مهمانو رضایت کامل از پک پذیرایی داشتند. فروشگاه اینترنتی مهمانو از این رضایت دوستان (مشتریان) خود بسیار خرسند است. به همین دلیل مهمانو سعی می‌کند که بسته میوه و اقلام پذیرایی بیشتر و باکیفیت تری به سایت خود اضافه کند. حال، وقت خریدن از مهمانو است.

برای خرید بسته میوه و پک پذیرایی از مهمانو، کافی است روی سایت مهمانو کلیک کنید. پس از ورود می‌توانید بسته پذیرایی و بسته میوه و یا اقلام پذیرایی را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای مشاوره گرفتن و یا مشکلات پرداخت با ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرید. لطفا ۲۴ ساعت قبل از مراسم خود، سفارش دهید.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید:

پک ناهار و شام سبک ۱

پک ناهار و شام سبک ۲

پک ناهار و شام سبک ۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *