با مهمانو زمان بخرید!

این روزها همه از اهمیت زمان بندی برای رسیدگی به امور جاری زندگی مطلع هستیم. ولی از طرفی اتفاق های زیادی وجود دارند که باعث خلل در زمان بندی و نتیجه امور می گردد. مهمانو نام شرکتی است که به شما کمک می‌کند.

مثلا ترافیک و یا صف های طولانی در اماکن متفاوت باعث می شود برای انجام کاری های ساده ساعت های زیادی را ازدست بدهیم و در نهایت با نتیجه ای بعضا نامطلوب مواجه شویم.  این روند روتین زندگی خیلی از ما شهر نشین هاست ولی دردسر از جایی شروع می شود که کاری خارج از روال زندگی پیش بیاید. به طور مثال مراسم های متفاوت که خود دارای تدارکات پذیرایی می باشند، مانند سالگرد عزیزانمان، همایش، کنفرانس، دفاع پایان نامه و ….
مهمانو جاییست که در این مواقع کمک حال شماست، هم اکنون با بررسی  روند پذیرایی مراسم ساده یابود عزیزانمان که حداقل برای ۲۰۰ مهمان در نظر داریم می پردازیم.  در این گونه مراسم ها معمولا دو نوع میوه، آبمیوه و کیک یا شیرینی برای میان وعده تدارک می بینیم که در زیر مراحل آماده سازی این اقلام را با هم مرور می کنیم.

خرید و آماده سازی میوه

برای خرید میوه برای چنین مراسمی حداقل ۵ ساعت زمان  برای رفت و آمد و خرید نیاز داریم. غالبا در خریدهای این چنینی ضایعات میوه هم باید از پیش در نظر گرفته شود و بنابراین باید در نظر داشته باشیم که مقداری بیش از نیازمان خرید کنیم. سپس ۲ ساعت حداقل لازم است تا شیرینی ها و یا کیک های مورد نظرمان را تهیه کنیم، البته ذکر این موضوع خالی از لطف نیست که برای این تعداد بهتر است از پیش به شیرینی فروشی معتبری سفارش دهیم تا بتوانیم نتیجه راضی کننده ای داشته باشیم. در انتها برای رفت وآمد و خرید آبمیوه و ظروف یکبار مصرف حداقل ۲ ساعت نیاز داریم.

حال نوبت به آماده سازی اقلام خریداری شده می رسد که شامل جابجایی، شستشو و خشک کردن و بسته بندی اقلام می باشد. البته از هزینه حمل و نقل اقلام از بازار تا منزل و از منزل به محل مراسم هم نباید غافل شد. بنابراین با حساب سر انگشتی می شود برآورد کرد که ۱ روز کامل حداقل ۲ نفر نیروی انسانی جوان باید زمان خود را برای تهیه اقلام پذیرایی صرف کنند.

ولی با مهمانو …

با مهمانو تمام پروسه خرید، شستشو، جابجایی، بسته بندی و حمل ونقل را در کمتر از ۱۰ دقیقه انجام دهید. برای این کار لازم است وارد سایت mehmano.com  شوید و اقلام مورد نیازتان را از نظر کیفیت و قیمت در زمان حدودا ۵ دقیقه مورد بررسی قرار دهید و در صورت تمایل برای خرید حداکثر ۵ دقیقه برای وارد کردن زمان و مکان مورد نظر جهت تحویل بسته های پذیرایی و پرداخت صرف کنید و پذیرایی به سبک مهمانو را تجربه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *