آماده پذیرایی از همایش ها و جلسات دفاع و مراسمات ترحیم| پک همایش

یکی از زیباترین رسوم و فرهنگ ما مهمانی دادن و میهمان شدن است همونطور که میدونید در  بیشتر کشورهای دنیا، سردی، رفتار های خشک و بی‌روح و زندگی ماشینی را می‌توان به وضوح دید. ولی در ایران در دورترین روستاها خونگرمی و مهمان نوازی مردمان زبانزد همگان است آنجا که صائب تبریزی می فرماید.

رزق ما با پای مهمان می‌رسد از خوان غیب / میزبان ما است هر کس می‌شود مهمان ما

از این رو همواره یکی از مهم ترین دغدغه های میزبانان پذیرایی از مهمانان و مدعوین بوده که چطور پذیرایی کنم ؟ میوه مراسم و از کجا تهیه کنم ؟

این سوالی است که قبل از مراسمات مختلف مطرح می شود .همه ما دوست داریم به نحوه احسنت از میهمانان خود پذیرایی کنیم در نظر داشته باشیم که میزبانی هم اصول و آدابی دارد.

 

میزبان خوبی بودن آنچنان کار سختی نیست اساسی ترین تمرین برای کسب مهارت میزبانی برنامه ریزی و مدیریت زمان است اما پیش آمده که در بعضی موارد فرصت کافی برای خرید یا تهیه اقلام با کیفیت برای هرچه بهتر برگذار کردن مراسم نیست در این گونه موارد بهترین کار چیست ؟

 

برگذاری یک مراسم بی کیفیت و رفع تکلیف ؟ یا مدیریت زمان و برگذاری یک مراسم به یاد ماندنی؟ تصمیم های درست در مواقع بحرانی دقیقا همان چیزی است که شمارو از بقیه متمایز میکنه.

 

به عنوان مثال اگر مراسم در سالن های همایش و کنفرانس ها برگزار می شود بهتر است پک های پذیرایی و بسته های پذیرایی از قبل تهیه کنید که هم ظاهر خوبی دارند و هم از لحاظ بهداشت عالی و هم قابل حمل هستند و اقلامی مانند دستمال چاغو و نمک به راحتی درون آن  گنجانده می شود.

اما باید در نظر داشته باشید که فراهم کردن این پک ها بخصوص در تعداد بالا بسیار وقت گیر و خسته کننده است و علاوه بر آن مستلزم وقت کافی است.

این انتخاب شماست فرقی نمی کنه که مراسم شما پذیرایی ختم باشه یا پذیرایی همایش، مهمانو ارائه کننده بسته های پذیرایی و میوه مراسم، همواره سعی می کند تا کیفیت و اصول بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهد، از این رو، بسته بندی های خود را از اولین مراحل انتخاب تا ارسال، بصورت دقیقی تهیه، آماده و در اختیار شما قرار می دهد.

پک همایش | پک پذیرایی | پذیرایی همایش | پک میوه |

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *