آجیل بسته بندی شده ویژه سازمان ها برای عید نوروز

بسیاری از مدیران سازمان ها و شرکت ها تمایل دارند در مناسبت هایی مثل عید نوروز و سایر اعیاد و مناسبت های مذهبی با ارایه هدیه مناسب به کارمندان خود نشان دهند که به آنها اهمیت می دهند. همچنین کارمندان دوست دارند بدانند مدیرانشان برای آنها ارزش قائلند. در این میان ارائه آجیل بسته بندی سالم  با کیفیت در بسته بندی شکیل می تواند بهترین گزینه برای هدیه دادن به کارمندان باشد.

آجیل سازمانی؛ بادام هندی ممتاز

مهمانو یک شرکت فروش اینترنتی در زمینه بسته پذیرایی مراسم در تهران است. یکی از خدمات شرکت مهمانو در کنار سایر خدمات پذیرایی، ارایه آجیل بسته بندی شده برای شرکت ها و سازمان ها است. آجیل بسته بندی شده مهمانو از انواع آجیل ممتاز با کیفیت بالا و مرغوب تهیه شده است. مهمانو تلاش کرده است تا در کنار حفظ کیفیت بسته های پذیرایی مناسب اقتصادی را برای سازمان ها و شرکت ها پیشنهاد دهد.

آجیل سازمانی؛ پسته ممتاز

فروش اینترنتی آجیل بسته بندی و آجیل سازمانی

مهمانو تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن سلایق مشتریان و و فراهم کردن آجیل با کیفیت نظر مخاطبان خود را جلب کند. از جمله مشتریان بسته های آجیل مهمانو که افتخار جلب رضایت آنها را داشته است می توان شرکت تجارت الکترونیک بانک پارسیان، بیمه ایران، و… را نام برد. از آنجایی که تهیه آجیل سازمانی ممتاز و درجه یک و به صرفه از نظر اقتصادی برای سازمان ها نیازمند صرف وقت و هزینه گزاف و تجربه کافی  است، مهمانو بر آن است تا با تهیه انواع آجیل ممتاز و درجه یک در بسته بندی شکیل، بسته آجیل مناسب را برای آنها فراهم اورد.

اقلام آجیل بسته بندی شده شامل مغز فندق درشت شور ایرانی، پسته دستچین اکبری، بادام هندی زعفرانی درجه یک، بادام درختی ممتاز، و تخمه ژاپنی لوکس می باشد. که همگی از کیفیت عالی برخور دار هستند و به صورت دستچین تهیه می شوند و در بسته های نیم کیلویی، یک کیلویی و دو کیلویی قابل سفارش دادن هستند.

برای خرید اینترنتی آجیل سازمانی شما می توانید به سایت www.mehmano.com مراجعه کنید و از بین انواع آجیل سازمانی ، آجیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با شماره های ۸۸۶۱۲۶۱۳ تماس بگیرین تا همکاران ما شما را در انتخاب بسته مناسب راهنمایی کنند.

جهت مشاهده پک های پذیرایی آماده روی لینک های زیر کلیک کنید:

بادام هندی ممتاز

بادام درختی نمکی

فندق شور ایرانی

میوه خشک ممتاز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *