درباره ما

در زمان برگزاری مراسم های مختلف از قبیل همایش ها، کارگاه های آموزشی، جلسات، جشن ها و مراسم عروسی، مراسم ترحیم و تورهای مسافرتی، یکی از مشکلات برگزار کنندگان، تهیه بسته های پذیرائی می باشد. برگزارکنندگان مراسم معمولا زمان کافی برای انتخاب و خرید اقلام بسته های پذیرائی را ندارند. همچنین امکان خرید با کیفیت و قیمت مناسب وجود ندارد.
اگر قرار باشد برای مراسم میوه خریداری شود، امکان مراجعه به میادین اصلی تره بار در ساعات نیمه شب و خرید میوه به تعداد دقیق مورد نیاز و با قیمت و کیفیت مناسب سخت است. همچینین شستن و بسته بندی کردن اقلام خریداری شده باتوجه به زمان و مشغله های فراوان برگزارکنندگان مراسم کار دشواری است.
مهمانو استارت آپی است که به جهت حل این مشکل شهروندان راه اندازی شده است. شما به راحتی می توانید اقلام بسته های پذیرائی را از طریق سایت اینترنتی مهمانو انتخاب و خریداری کنید. اقلام و میوه های مورد نظر به صورت روزانه خریداری و شسته شده و پس از بسته بندی در پک های مورد نظر شما در محل مشتریان تحویل داده می شود.
همچنین شما می توانید میوه و پذیرائی روزانه و یا هفتگی کارکنان سازمان خود را از طریق سایت مهمانو خریداری و تحویل بگیرید.
مهمانو آمادگی تهیه پک های پذیرائی مراسم های مختلف از قبیل همایش ها، دوره ها و کارگاه های آموزشی، مراسم ترحیم و سوگواری، جلسات مذهبی، مراسم عروسی، جشن ها، تولدها و مهمانی ها، اردوها و تورهای مسافرتی، جلسات دفاع از پایان نامه، نشست ها و جلسات سازمان ها و شرکتها را دارا می باشد.

چنانچه در زمان سفارش اینترنتی بسته های پذیرائی سوالی داشتید می توانید با کارشناسان امور مشتریان ما با شماره تلفن ۸۸۳۹۱۵۲۶– ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۱۰ درمیان بگذارید.

نکات مهم درباره خرید از سایت مهمانو:

*- چنانچه خرید شما بیشتر از یک مرتبه در ماه و یا بیش از ۵۰ بسته در یک سفارش می باشد برای اطلاع از تخفیف با شماره تلفن ۸۸۳۹۱۵۲۶ تماس بگیرید.
*-برای سفارش بسته های پذیرایی سعی کنید حداقل ۲ روز قبل از طریق سایت ثبت سفارش نمائید. چنانچه تا زمان برگزاری مراسم کمتر از ۲ روز فرصت دارید، حتما این موضوع را به اطلاع کارشناس امور مشتریان ما برسانید.
*-در حال حاضر فقط امکان سفارش دهی به شهروندان تهرانی میسر می باشد.
*-تمام میوه های خریداری شده از نوع درجه یک و خرید روزانه می باشد.
*-باتوجه به نیازهای مشتریان در حال حاضر امکان فروش میوه به دو صورت بسته های یک نفره برای مراسم ها و فروش میوه به تعداد در سبد میوه وجود دارد. در زمان ثبت سفارش حتما به این موضوع دقت کنید.